Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jak se holky připravují na večírek: 4 fáze příprav, které vám pomohou pochopit ženský svět!

Zdroj: archiv
Příprava na večírek je v životě ženy skoro stejně důležitá jako večírek samotný. Samozřejmě musíte být perfektní, ale nesmí to vypadat, že se o to moc snažíte. Nikdo nemusí vědět, že jste si ty vlasy žehlila hodinu a spálila se na třech různých částech těla. Důležitý je výsledek a váš osobní pocit satisfakce, který se dostaví, pokud přípravu nepodceníte. Přinášíme vám čtyři fáze přípravy na večírek.

1. Upravit se

Aby bylo jasno, není to jen tak. Sprcha, depilace, hydratace, kúra na vlasy, fénování, natáčení nebo žehlení (stále mluvíme o vlasech), nehty, make-up! To vše může zabrat až několik hodin dle náročnosti požadavků. Především pokud k tomu přičtete, že tak v polovině procesu dorazí kamarádky, nalijete si drink a u natáčení vlasů společně pojídáte křupky. Pak je to práce i na celé odpoledne. Nedej bože, když do toho dávají nový díl Kardashianek, to se s turbanem na hlavě určitě u té obrazovky zaseknete až do chvíle, kdy vám přijde zpráva s dotazem, jestli to na tu devátou stíháte. Teprve potom se proberete a začnete splašeně pobíhat po bytě polonahá, v papučích, se schnoucím lakem na nehtech a hledat druhou samodržící punčochu Což nás přivádí na bod číslo dva.

2. Obléci se

Předpokládejme, že už týden dopředu plánujete, co si vezmete na sebe. V okamžik O, kdy se to hodí nejméně, se však začnou dít věci! Nejenže nemůžete najít druhou punčochu, ale vaše oblíbené kalhotky jsou pořád ve špinavém prádle! Jak jste to mohla dopustit!? A neprosvítá ta krajka moc? Přijde mi, že jsem nabrala od té doby, co mám tenhle outfit Hodí se mi k tomu vůbec ty boty? Do téhle kabelky v životě nemůžu nic narvat! Potřebuji zoufale na pořádný nákup! Tohle mají být samodržící punčochy? Měním za podvazky! Ať si nikde neotřu make-up! Ať si nikde neotřu make-up!... Vážně jsem si právě otřela make-up do saka? Co budu dělat?! To je konec! Nikam nejdu!

3. Doprava

Konečně jste hotová a připravená vyrazit do víru velkoměsta, roztočit to jako pravá sexy bohyně. Jenomže taxislužba poněkud nespolupracuje. To se dalo čekat, když je pátek večer. Takže čekáte na vůz a u toho pomalu dopíjíte tu otevřenou lahev. Vztek, nervozita a stres ve vás gradují, až se pod rouškou opilosti pomalu mění v uvolněnost, zatímco tančíte na 7/11 od Beyoncé a vyléváte si pití ze skleničky po celém bytě. Když taxikář konečně dorazí, jste už poměrně na šlupky a máte z toho takovou radost, že ho dokonce obejmete a celou cestu mu vykládáte veselé životní historky. Ani si nevšimnete, že je provoz jako blázen a vy to máte o kilo dražší. Když na místě činu konečně vyplujete z taxíku, nebohý řidič si už po patnácté za ten večer řekne, že musí změnit práci

4. Večírek

Jupíí, tak jste to zvládla a dnes máte jen hodinu a půl zpoždění! To je taková nádhera! Všechny ráda vidíte a s každým si musíte dát drink a zatančit. Po dvaceti minutách máte úplně rozmazaný make-up, vlasy se vám upocené lepí k hlavě, šaty máte na půl žerdi a vaše podvazky už viděl celý podnik Tančíte a pijete, co to dá, dokud neodpadnete. Stála ta několikahodinová příprava za to? Stála! Je to důležitý mentální proces ve světě ženy, který by se za žádných okolností neměl podceňovat nebo uspěchat. Představte si totiž, jak nepříjemná a podrážděná byste na večírek dorazila, kdybyste si ty vlasy nenatočila pořádně nebo neměla čas dotáhnout oční linku či dopít tu láhev.

Související články

Další články