Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jak se dnes má finalistka SuperStar Martina Balogová? Brala by i podřadnou práci a raduje se ze syna!

Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Psal se rok 2004 a v Čechách vypukla první SuperStar mánie. Na show se dívali skoro všichni a každý měl svého favorita. Tenkrát vyhrála Aneta Langerová, ale i tak ze soutěže vzešlo plno slavných jmen. Kromě Sámera Issy to byla třeba zpěvačka s hlasem jako zvon Martina Balogová. Ta se umístila na pátém místě.

I když na stupně vítězů nedosáhla, prali se o ni všichni. Balogová spolupracovala s hitmakerem Michalem Davidem, její hlas všichni milovali. Jenomže pak bylo o ní slyšet čím dál tím méně, až se na ni tak trochu zapomnělo. Co vlastně zpěvačka dělá dnes

Martina Balogová se odstěhovala z Prahy do Ústí nad Labem, kde žije spolu s přítelem a synem Josífkem. To už je školák a mamince dělá velkou radost. Do hlavního města jezdí Martina pouze vyučovat na mezinárodní konzervatoř. V rodinném životě je spokojená a má své zázemí. V tom kariérním by mohlo být trochu lépe.

"Není to tak dobré, jak to bývalo. Je období, kdy je to lepší, ale začíná období, kdy je to mnohem horší, co se výdělku týká. Ty doby, kdy jsem vystupovala dvacetkrát v měsíci, jsou dávno pryč a zlepšení opravdu nečekám. Nevím, co by se muselo stát, aby to bylo zase skvělé," řekla Martina před rokem pro server sip.denik.cz.

Předtím si mohla z nabídek vybírat a nějakou práci odmítala. Teď ale změnila názor a vzala by i práci, nad kterou předtím ohrnovala nos. "Muzikál by mi teď opravdu nevadil," přiznala například.

Jinak Martina vypadá skoro pořád stejně, drží si svůj styl oblečení a účes. Jediný rozdíl je, že dnes je z ní sexy MILFka.

Zajímají vás další finalisté první řady SuperStar? Klikněte ZDE

Související články

Další články