Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jak poznáte pohlaví nenarozeného dítěte? Podle prsou!

Pohlaví dítěte se pozná podle prsou.

To zas jednou vědci dělali průzkum a přišli na to, že pohlaví ještě nenarozeného miminka se dá uhodnout podle tvarování ženského těla.

Tak třeba těhotenské bříško. Pokud je vysoce vypoulené, bude se zřejmě jednat o chlapečka. Pokud máte, milé maminky, pupek vypoulený spíš níž a roztahuje se hodně do stran, bude se pravděpodobně jednat o holčičku.

Pohlaví se prý však pozná hlavně podle prsou. Těhotným ženám očekávajícím chlapečka se zvětší obvod kolem ňader v průměru o 6,3 centimetru, u holčiček je to o něco víc – o 8 centimetrů. Dámy, pokud se vám už nevejdou do žádné podprsenky, nakupujte růžové oblečky.

Vědec Corry Gellatly z Newcastle University zase provedl pokus s 927 rodinami, z něhož vyplynulo, že muži, kteří mají více bratrů, většinou zplodí syna. Muži, disponující více sestrami – zase dceru. My nevíme jak u vás, ale u nás v redakci to sedí.

A ještě jedna perlička. Milovnice čokolády mají sladší děti. Je prokázáno, že čokoholičky rodí spokojené, pohodové, usměvavé a společenské děti. Maminy, perte to do sebe bez výčitek!

Související články

Další články