Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jak mě nemravně zmasakrovali na Tenerife! Další lechtivý deníček naší Florane Russell

+ Dalších 12 fotografií
Erotický deník
Jako každé pondělí vám i dnes přinášíme pracovní týden pornoherečky Florane Russell. Tentokrát ho prožila na Tenerife. Lechtivý deníček Florane Russell je tady!

PONDĚLÍ

Můj první pracovní den na Tenerife. Spala jsem v apartmá zhruba deset minut od vily, kde se točilo. Vstávala jsem ráno, čekaly mě dvě scény. Filmovalo se v místnosti, která sloužila jako obývací pokoj – se sedací soupravou, stolem a výhledem na bazén. Nejdříve se fotily sólo fotky, kde jsem pomalu sundala každý kousek oblečení, až mi zůstal jen podvazkový pás a punčochy. Pak přišly na řadu společné fotky s hercem. Byl to Španěl, se kterým jsem už několikrát točila. Po fotkách byla pauza na oběd a nakonec konečně začalo to hlavní – anální sex. V další scéně jsme točili virtuální realitu. Herec byl Francouz a uměl trochu česky. Hotovo jsme měli kolem páté odpoledne. A mě ještě čekalo další natáčení. Šla jsem do druhé vily, kde byla ubytovaná další herečka z Česka. Na apartmán jsme dorazili v půl třetí ráno a než jsem se odlíčila a udělala hygienu byly tři.

ÚTERÝ Od osmi ráno už jsem seděla v křesle, dělali mi make-up a čekali jsme na producenta, který nás odvezl do města. Tam jsme s kolegyní z Česka natáčely scénu, kde ona představovala policistku a já dealerku drog. V další scéně jsem hrála zhrzenou přítelkyni boháče, se kterým jsem se rozešla. Zpět na vilu jsme se dostali okolo třinácté hodiny. Točil se opět anální sex, takže jsem si šla udělat potřebnou hygienu a pak – po nafocení snímků – čekala na akci. Točit jsme začali okolo osmnácté hodiny, trvalo to asi hodinu a půl.

STŘEDA

Od rána se natáčelo v kavárně, což trvalo asi dvě půl hodiny. Jen jsme tam s hercem seděli a povídali si. Když jsme dorazili zpět na vilu, udělala jsem veškerou hygienu nutnou k natáčení análního sexu. Scénář byl jasný – s hercem jsem se hádala, on mi pak dal peníze, já začala být přítulná a skončilo to sexem. Druhá herečka, která hrála policajtku, nás přitom pozorovala dalekohledem. Po krátké pauze se pokračovalo na zahradě u bazénu. Vtipné bylo, že na nás šlo vidět ze silnice. Na chvíli se zastavili nějací mladíci a začali na nás mávat a pokřikovat. Natáčení bylo komplikovanější i proto, že bylo přerušované – herec nepoužíval injekce do penisu na erekci a musel se udržet v tvrdém stavu. Konec byl okolo šesté odpoledne. Když jsem se dozvěděla, že druhý den už nebudu muset točit anál, mohla jsem se konečně pořádně najíst.

ČTVRTEK

Vstala jsem ráno ve čtyři hodiny ráno. Dala si něco k jídlu a pak mě producent odvezl na letiště. Do Prahy jsem dorazila v pět odpoledne. Byla jsem úplně vyřízená, takže jsem si dala jídlo a šla spát. V pátek jsem měla volno, až večer jsem šla na erotický ples v Ústí nad Labem, odkud pocházím. Byla jsem hlavním hostem večera a okolo půlnoci jsem měla vlastní show.

Máte nějaké dotazy? Napište na redakce@extra.cz, ráda vám vše zodpovím. Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Mohlo by vás zajímat

Další články