Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jak jsou na tom s láskou ženy narozené ve znamení Panny? Čtěte partnerský a erotický horoskop!

Jak jsou na tom s láskou ženy narozené ve znamení Panny? Čtěte partnerský a erotický horoskop!
Zdroj: profimedia.cz

V našem astrologickém seriálu už jsme probrali Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence, Blíženkyni, Raka, Račici, Lva, Lvici a muže Pannu Dnes se mrkneme na ženu ve znamení Panny.

Jaká je žena narozená v Panně?

Je to praktická intelektuálka a realistka, co stojí nohama pevně na zemi. Je spolehlivá, zodpovědná, dochvilná a racionální. Je i citlivá, ale své emoce si nechává pro sebe. Také je upřímná, vlídná a skromná.

Svůj život má do puntíku naplánovaný. Je perfekcionistka, která se vždy snaží působit dokonale, bývá úzkostlivá a skeptická. Je to žena přehnaně kritická – a to i k sobě. Ráda všechno rozebírá a druhé poučuje.

Jak vypadá? Krásně. Panny jsou přitažlivé a mívají výrazné oči. Mají také vybraný vkus – v oblékání i při zařizování bytu. Potrpí si na kvalitu, čistotu a pořádek.

Na partnera má žena ve znamení Panny vysoké nároky. Upoutá ji solidní a finančně zabezpečený muž, který o sebe pečuje. Partnerovi je oporou, pro děti se mnohdy i obětuje.

Žena v Panně se může zdát nepřístupná, spíše je ale ostýchavá. Věří v čistou a opravdovou lásku, rozhodně není přelétavá.

Miluje romantiku, něhu, mazlení a procítěnou předehru. Experimenty ani erotické pomůcky Pannu příliš nelákají, partnerovi však v tomto vyhoví, těší ji činit ho šťastným.

Erotogenní zóna? Bříško.

Ona Panna + on Beran

Idylický vztah nečekejte. Žena narozená ve znamení Panny a muž v Beranu mají rozdílný pohled na svět, musí se snažit být tolerantní. Nejvíc jim škodí její kritičnost. Ona ho poučuje i před ostatními a Beran nesnese takové ponížení. On sex a všechno s tím spojené miluje, je vášnivý milenec. Panna sex vnímá jako akt početí a vrozený pud. Přitom se nestává často, že by si ti dva byli nevěrní.

Ona Panna + on Býk

Oba jsou praktičtí a pojí je touha po domově, po rodině. Žena v Panně je na rozdíl od Býka posedlá pořádkumilovností. Musí se naučit navzájem se respektovat. On by si měl hlídat svou tvrdohlavost, Panna by ho zase neměla zbytečně kritizovat, zejména na veřejnosti. Co se týká sexu, žena v Panně se o něm ráda i baví, muž v Býku ho radši dělá, konverzovat o něm ale moc nechce.

Ona Panna + on Blíženec

Tento vztah vyžaduje hodně trpělivosti. Když se ti dva zamilují, je to často ze zvědavosti. Muž ve znamení Blíženců je romantický idealista, žena v Panně praktická realistka. Aby fungovali, nesmí ho ona brát tak vážně, nebo naopak on ji musí vnímat vážněji. V intimní sféře panují rozdíly. Panna vyžaduje osobní pozornost. Blíženec se oddává fantazii, potřebuje změnu, nestačí mu jedna poloha.

Ona Panna + on Rak

Žena ve znamení Panny muži v Raku rozumí jako málokdo. Ona ho chápe a umí s ním soucítit. On ji má dokonale přečtenou. Shodnou se i v penězích, oba jimi neradi plýtvají. Jeho jen rozčiluje její ustavičné kritizování. Sex je báječný, jak po stránce fyzické, tak po té duševní. Žena v Panně může působit trochu chladně, ale Rak v ní něhou umí probudit opravdovou vášeň.

Ona Panna + on Lev

Muž narozený ve Lvu má potřebu ochraňovat ženu v Panně. Při konverzaci s ní ztratí svou sebejistotu, ona ho okouzlí svou inteligencí, vřelostí a slušností. Vztah bude harmonický, dokud ho ona nezačne kritizovat a poučovat. Panna to však se Lvem umí, ví, že je třeba ho chválit, dopřeje mu pocit, že vlastně rozhoduje on. Intimní život je vášnivý a jemný zároveň. Tento vztah má šanci na úspěch.

Ona Panna + on Panna

Žena v Panně očekává, že s mužem Pannou budou trávit čas společně. Ona potřebuje hodně lásky a pozornosti, on na ni ale mnohdy zapomíná, což vede k odcizení. Panny rády poučují druhé a myslí si, že jsou bezchybné. K fyzickému uspokojení se ti dva musí dopracovat. V sexu zažívají spíše něhu než vášeň. Když si uvědomí svoje nedostatky a budou na nich pracovat, vztah ustát mohou.

Ona Panna + on Váha

Vzájemné sympatie. Muž ve znamení Vah miluje její vlídnost a ohleduplnost. Ženě v Panně se líbí jeho bystrost, šarm, oceňuje jeho smysl pro pořádek. Ani jeden nerad dělá chyby. Oba se snaží, aby vztah klapal. Muž ve Vahách by si jen měl dát pozor na své ustavičné flirtování. V posteli si rozumějí. Panna se od něj může přiučit vášni, spontánnosti a také radosti ze samotného milování.

Ona Panna + on Štír

Žena narozená v Panně a muž ve Štíru jsou zpočátku ostýchaví. Důvěřují si, až když se poznají lépe. Musí se také naučit vzájemně se tolerovat. On si váží její spolehlivosti, ona toho, jak je Štír dobrosrdečný. Ve financích panuje shoda. Oba ubíjí rutina. Jsou si oddaní. Potřebují si úplně věřit, jenom tak se uvolní a dojdou k fyzickému uspokojení. Až se sehrají, jejich sex bude vášnivý.

Ona Panna + on Střelec

Střelec a žena v Panně se sobě musí přizpůsobit. Už na peníze se dívají jinak, Panna potřebuje finanční jistotu. Dobré je, že si vše umí prodiskutovat. Dopřávají si svobodu a jsou k sobě upřímní. Oba jsou rozumní a praktičtí. Muž ve Střelci obdivuje, jak je ona trpělivá a zodpovědná. Rádi cestují, nenudí se spolu. Sexuální život je plný vášně a dobrodružství. On by ji měl naučit, jak se má při milování uvolnit.

Ona Panna + on Kozoroh

Pořádkumilovná Panna ráda zvelebuje obydlí. Muž v Kozorohu potřebuje mít doma řád, vítá, že je o něj postaráno. Komunikace je výtečná, oba umí dělat kompromisy. Ohledně peněz se shodnou. Ona ráda poznává nová místa, on však raději sedí doma. Kozoroh by si měl hlídat svou neústupnost, žena ve znamení Panny zase kritičnost. Na sexu musí zapracovat, ta snaha ale bude stát za to.

Ona Panna + on Vodnář

Muž ve znamení Vodnáře zbožňuje, jak se o něj žena v Panně stará. Neměl by však zneužívat toho, že když ona něco slíbí, za každou cenu to dodrží. Extravagantní Vodnář se nemusí obávat, že by ho chtěla zastínit. Nemůže si z ní také věčně utahovat. Rádi spolu sní, nuda jim nehrozí. V intimním životě si rozumí dokonale. Vědí, co má ten druhý rád. Jejich sex je vášnivý a umí si ho i zpestřit.

Ona Panna + on Ryba

Žena v Panně a muž narozený v Rybách se přitahují jako magnety. Tahle dvojka si vždy najde téma k rozhovoru. Oba rádi cestují a často se zajímají o zdravý životní styl. Zato na finance mají pohled odlišný. Panna by ho neměla tolik kritizovat, jinak se muž Ryba stáhne do sebe. Sexuální empatie je neskutečná. On v ní dokáže vzbudit touhu a vášeň, žena v Panně se mu dokáže zcela oddat.

Osobní a erotický horoskop si můžete denně přečíst tady

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy