Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Jak jsou na tom s láskou ženy narozené v Rybách? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtete!

Jak jsou na tom s láskou ženy narozené v Rybách? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtete!
Zdroj: Profimedia.cz

A jdeme do finále. Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev, Lvice, muž Panna, žena Panna, muž Váha, žena Váha, Štír, Štírka, Střelec, Střelkyně, Kozoroh, Kozorožka, Vodnář, Vodnářka a muž Ryba jsou již probraní. V posledním díle našeho astrologického seriálu se podíváme na ženu narozenou ve znamení Ryb.

Jaká je žena narozená v Rybách?

Rybka je zasněná, plachá, jemná, skromná, chápající, laskavá, dobrosrdečná, soucitná, ušlechtilá a štědrá. Má velkou fantazii a intuici. Dokáže se ostatním přizpůsobit a je nekonfliktní.

Je také melancholická, sentimentální a nevyzpytatelná. Málokdo jí rozumí, potřebuje mít svá tajemství. Naivní idealistka. Chce se druhým zavděčit a mívá sklony k sebeobětování.

Straní se větší odpovědnosti, je nesamostatná a pohodlná. Chybí jí sebedůvěra a pevná vůle. Nesnáší kritiku a je urážlivá. Ačkoliv se to nezdá, někdy umí být bezohledná a jízlivá.

Žena ve znamení Ryb je ztělesněním ženskosti. Je křehká a velmi zranitelná, což u mužů vyvolává ochranitelský pud. Vztahy navazuje opatrně, ráda je dobývaná a zbožňovaná.

Sama žít nedokáže. Když jí partner neposkytne péči, něhu a porozumění, najde si to jinde. Miluje volnost a ráda je zamilovaná. Souznění duší je pro ni přednější než tělesný akt.

V sexu je velice liberální. Vychutnává si dlouhé předehry a baví ji experimentovat. Je romantická a poddajná, v posteli se snaží vyjít partnerovi maximálně vstříc. Inklinuje k teatrálnosti.

Erotogenní zóna? Chodidla.

Ona Ryba + on Beran

Trefa do černého. Muž v Beranu hraje rád roli ochránce, bázlivá žena ve znamení Ryb se k němu dokonale hodí. Ona touží po bezpečí a Beran dobře ví, že neulovil milenku na jednu noc. Vyhovuje mu, že žena v Rybách nezastiňuje jeho autoritu a je mu skvělým posluchačem. Vadí mu, že neustále ochotně pomáhá jiným, nejradši by ji měl jen pro sebe. V sexu jim to klape, dokážou se navzájem zcela uspokojit.

Ona Ryba + on Býk

Žena narozená v Rybách je citlivá, přímočarost muže v Býku jí nejednou ublíží. Ona je ochotna přistoupit ke kompromisu, on ne – vše musí být podle něj. Býk zneužívá její toleranci. Až jí dojde trpělivost, odpluje mu bez varování, mnohdy se ale vrátí. Pokud chtějí, aby jim vztah vydržel, musí na něm tvrdě pracovat. Ona by si měla získat jeho respekt. V posteli málokdo zažije takovou rozkoš jako ti dva spolu.

Ona Ryba + on Blíženec

Žena v Rybách se muži ve znamení Blíženců prakticky ve všem přizpůsobuje. Dělá všechno pro to, aby byl jejich vztah harmonický. Když je zamilovaná, úplně ztrácí hlavu. Muže v Blížencích značně rozčiluje její otálení se vším a vyhýbání se konfliktům. Rybu zase štve jeho kritičnost a náladovost. Po intimní stránce se dobře doplňují. Umí vyhovět potřebám toho druhého a milování je pro ně zábavou.

Ona Ryba + on Rak

Bingo. Muž narozený v Raku od ní očekává oddanost, věrnost a náležitou péči. A žena v Rybách se často obětuje pro svou lásku. Ona si váží jeho něžnosti, inteligence a smyslu pro humor. Oba mají velkou fantazii. Navíc! Tihle dva se vždycky mohou spolehnout na toho druhého. Sexuální život je fantastický, v posteli se také rádi udobřují. Rak je velice pozorný milenec a má dar vytušit, po čem Rybka touží.

Ona Ryba + on Lev

Jemná žena ve znamení Ryb muži ve Lvu imponuje. K tomu je trpělivá a klidná, tedy pravý opak Lva, čímž ve vztahu nastává rovnováha. Oba jsou věrní a oddaní, zároveň potřebují vlastní prostor a důvěru od toho druhého. Když ji muž ve Lvu bude do něčeho nutit, může očekávat, že ho nejspíš opustí. V intimní sféře se mu zdá žena v Rybách chladnější, Lev jako jeden z mála v ní dokáže probudit vášeň.

Ona Ryba + on Panna

Vynikající soulad. Muž v Panně je ten typ muže, jakého žena narozená v Rybách potřebuje, může se o něj opřít. Oba jsou přizpůsobiví a dobře se jim spolu komunikuje, učí se z vlastních chyb. Menší problém přináší její štědrost a jeho šetrnost, ale umí si to naštěstí vyříkat. On by ji jen neměl tolik kritizovat. Muž v Panně se s ní cítí být sám sebou. Co jim v sexu chybí ve vášnivosti, to vynahrazuje vzájemná oddanost.

Ona Ryba + on Váha

Žena v Rybách a muž ve znamení Vah tvoří šarmantní pár. Oba jsou citliví a mají smysl pro estetiku, rádi si spolu povídají. Muže ve Vahách rozčiluje její soucitnost a to, jak ji každý využívá. Musí s ní být trpělivý. Rozdíly umí využít ve svůj prospěch a dokážou přistoupit na kompromis. Panuje mezi nimi hluboká vášeň. On ví, jak jí splnit i ty nejtajnější fantazie. Ona je vnímavá a důvěřuje mu. Tohle je ideální vztah.

Ona Ryba + on Štír

Muž narozený ve Štíru a žena v Rybách jsou zpočátku opatrní. Potřebují tomu druhému důvěřovat, než se zamilují. On je vůdčí typ a ona se mu ochotně podřídí. Štír by toho však neměl zneužívat, jeho sobectví by ve vztahu mohlo způsobit potíže. Intimní život je neuvěřitelný. S nikým jiným nezažijí takovou vášeň, intenzitu prožitku a uspokojení. Sex je spolu také udrží, i když do vztahu přijdou nejrůznější problémy.

Ona Ryba + on Střelec

Muže ve Střelci fascinuje žena ve znamení Ryb tím, jak je tichá, milá a ráda mu naslouchá. Problémy přináší jeho až krutá pravdomluvnost. Ona se urazí snadno a cesta zpátky nebývá vždycky snadná. Oba se musí hodně snažit, aby jim to fungovalo. Bez trpělivosti a tolerance se neobejdou. V sexu na něj Rybka občas působí odtažitě. Střelec je vášnivý, měl by ji naučit, jak projevit své city a vášeň naplno.

Ona Ryba + on Kozoroh

Ženě narozené v Rybách imponuje, jak je muž v Kozorohu pozorný a rozvážný. Jemu se líbí její tolerance a dobrosrdečnost. Oba mají smysl pro humor. On je tvrdohlavý a nemá na rozdíl od ní v oblibě změny. Žena v Rybách ráda cestuje a dokáže ho k tomu nadchnout. On by jí měl dopřát volnost a možnost realizovat se. Při milování si rozumějí dokonale i beze slov. Kozoroh se s ní dokáže naprosto uvolnit.

Ona Ryba + on Vodnář

Souhra mezi ženou v Rybách a mužem ve znamení Vodnáře je výtečná. Ona je jemná a něžná. Vodnář je muž, kterého potřebuje – ochránce a vůdce. Potíže přináší jeho výbušná povaha a její citlivost a zranitelnost. Rádi spolu diskutují. Žena v Rybách toleruje jeho originální chování. Neskutečně se přitahují a jejich sexuální život je skvělý. V posteli jsou sehraní jak po stránce duševní, tak po té fyzické.

Ona Ryba + on Ryba

Úžasná kompatibilita. Muž a žena narození v Rybách vědí od první chvíle, že našli toho, koho si vysnili. Ona ho svede snadno, on nedokáže jejímu šarmu odolat. Ryby potřebují svobodu a umí si ji navzájem dopřát. Oba rádi sní a nechávají se unášet fantazií – někdy až moc. Jak jsou pasivní, nemá je ve vztahu kdo popostrčit. Sex je osvěžující i smyslný. Pozor jen, aby nesklouzli do stereotypu a nezačali se nudit.

Zajímají vás denní a erotické horoskopy? Najdete je tady

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy