Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak je vlastně stará čerstvá držitelka hudební Grammy říkající si Lorde? Je to velké tajemství! Je jí 16 let? 17 let? 45 let?!

Novozélandská zpěvačka se jménem Lorde byla jedno z největších překvapení na víkendovém udílení cen Grammy. Nejenže ji do té doby téměř nikdo neznal, ale odnesla si dokonce cenu, což překvapilo nejen ji, ale i spoustu diváků. A také předvedla úžasné pěvecké vystoupení. Teď se o ní snaží všichni zjistit co nejvíce informací, ale Lorde je obestřena spoustou tajemství! Dokonce se ani pořádně neví, kolik jí je vlastně let.

Lidem sice říká, že je jí 17 let, ale příliš mnoho lidí tomu nevěří a myslí si, že je to spíše nějaký marketingový tah. Jednak proto, že na 17 nevypadá. A spousta lidí ani nevěří, že je z Nového Zélandu, protože na cenách Grammy neměla novozélandský přízvuk. Spíš podle mnohých zněla jako někdo z Kalifornie.

Stačí si také přečíst nějaký její rozhovor, kde z ní vyzařuje moudrost a inteligence, kterou by normální sedmnáctiletá dívka mít neměla. Například v časopise Vanity Fair na začátku rozhovoru řekla: „Ahoj, jmenuji se Ella a je mi 45 let.“ To, že možná lže o svém věku, jí vyklouzlo i v jednom rozhovoru pro Rookie. „Film Smrt panen mě hodně ovlivnil při dospívání… Ehm, tedy, pořád dospívám.“ Smrt panen je z roku 1999, tedy jde o 14 let starý film!

Na internetu se už objevila také kopie rodného listu dívky se jménem Ella Marija Lani Yelich-O'Connor, jak se Lorde původně jmenuje. Tam stojí, že se narodila 7. listopadu 1996. Problém je, že jde o rodný list psaný na stroji, takže se dá velice snadno zfalšovat.

Jisté je ale jedno – Lorde moc dobře ví, jak zaujmout.

Související články

Další články