Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak je to s ženským orgasmem? Víme, které jídlo ho přivolá!

Láska prochází žaludkem, a tak přemýšlejte, čím se krmíte.
Zdroj: archiv
Ženy jsou známé tím, že orgasmu dosahují mnohem obtížněji než muži, a tak je jejich uspokojení opravdovou výzvou. Co takhle zkusit svou vyvolenou navnadit dobrým jídlem? Afrodiziakum dokáže opravdu zázraky, vyzkoušejte to!

Chcete si přivolat orgasmus, ale dráždění ani porno nezabírá? Co takhle zkusit nějaké dobré jídlo? Víme, který pokrm orgasmus spouští, uvidíte, že si užijete úžasné chvíle, které stojí za to vyzkoušet. Jídlo dokáže s lidským tělem opravdu zázraky, a tak proč ho nevyzkoušet i v sexuální oblasti? Tady máte pár tipů, které by měly vaši sexualitu rozproudit.

1. Hořká čokoláda

2. Olivový olej

3. Banány

4. Čočka – pozor ovšem na nadýmání

5. Česnek

6. Vejce

7. Špenát

8. Červené maso

Je dokázáno, že tyto potraviny dokáží s lidskou sexualitou opravdové divy, a tak se jednotlivé potraviny nebojte kombinovat a jíst je v neomezeném množství. Poté, co si budete týden dávat pozor na to, co jíte, uvidíte, že na svém orgasmu poznáte jisté změny.

Po měsíci byste na tom s orgasmem mohli být stejně jako muži, tedy udělat se bude naprosto jednoduché. Užijte si chvíle pod peřinou s plným žaludkem. Na rčení láska prochází žaludkem asi něco bude…

Související články

Další články