Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jak je to doopravdy s manželstvím George Clooneyho? Obchodní tah s falešnou nevěstou!

George a Amal by měli být párečkem jen naoko.
+ Další fotografie

Jak to, že se George Clooney (53) tak rychle oženil? Začínají se ptát lidé kolem něho a hlavně jeho bývalky, které chtěly být strašně manželkami, ale nikdy se po těch letech vztahu nedočkaly. George a Amal vypadají sice jako páreček ze žurnálu, ale podle spekulací je to úplně jinak.

Amal Alamuddin Clooney (36) totiž požádal herec o ruku už po půl roce chození a ani ne rok od seznámení proběhla v Itálii velkolepá svatba. Clooney se třicet let bránil závazkům a najednou do něj vletěl po hlavě, ovšem láska by za tím být neměla.

George by měl totiž usilovat velmi brzy o křeslo guvernéra, stejně jako jeho herecký kolega Arnold Schwarzenegger, a na to potřebuje status spořádaného občana. Tedy hlavně rodinu, i když o dětech zatím nemůže být z jeho strany ani řeč.

Amal se na paní guvernérovou hodí dost dobře. Je sofistikovaná, je to Britka, je z dobré rodiny, má vychování a školy a hlavně má slušné zaměstnání, je to totiž právnička a na to voliči slyší. Do té doby totiž Clooney randil s dívčinami pochybných povolání, jako jsou modelky nebo wrestlerky, ale tahle žena vykonává vážené povolání.

A to by mělo Georgovi pomoct dostat důležité hlasy, proto ta svatba narychlo, která vlastně neznamená nic víc než jen obchodní vztah namísto manželství vzniklého z náhlé lásky.

Nezbývá si, než počkat. Pak se uvidí, jak je to doopravdy.

Mohlo by vás zajímat

Další články