Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak dopadla krásná Tereza Voříšková ve Varech tentokrát? V minulosti ukázala, že vkusu moc nepobrala!

Tereza to zatím s outfity moc neumí!
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Herečka Tereza Voříšková na veřejnosti působí jako šedá myška, ale několikrát jsme se přesvědčili o tom, že před kamerou umí být hodně odvážná. Je mladá, krásná, inteligentní, ale jedna věc jí přece jenom trochu schází. A to je vkus. Tereza se i tentokrát mihla v Karlových Varech a opět dokázala, že móda není jejím velkým koníčkem.

Tereza Voříšková (27) patří mezi naše nejkrásnější a nejtalentovanější herečky, ale na dvě věci má smůlu, a to na chlapy a na vkus. V lásce Tereza štěstí zatím nenašla, i když se letos ve Varech ukázala vedle velmi pohledného pánského doprovodu.

Bohužel není jasné, zda se jedná o nového přítele a Tereza si chce své soukromí chránit, nebo je to pouze kamarád, kterého herečka s sebou vzala. Nicméně i tentokrát jasně ukázala, že hraní jí jde mnohem více než volba oblečení.

Tentokrát zvolila červeno-černý model, který nikoho neoslnil a ani neurazil. Vedle celebrit s honosnými modely se krásná Tereza ztratila v davu a působila tuctově. Ani v minulých letech na tom nebyla o mnoho lépe.

V roce 2014 na sebe navlékla nepadnoucí bílo-modrý model, který Tereze vůbec neslušel a ještě jí přidával roky navíc. Minulý rok nejspíše chtěla zvolit odvážnější model, a tak měla celou dobu co dělat, aby jí z jejího strakatého outfitu nevypadly ven prsa.

Tereza je nadaná a nádherná žena, ale občas by si měla nechat poradit.

Související články

Další články