Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dneska vypadá představitelka Ally McBeal? Ztrhaná tvář a další kila dole!

Calista a její proměna.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další fotografie
Ally McBeal se řadí k jednomu z nejúspěšnějších seriálů. Tancování na společných záchodcích, vtipné hlášky, ujetí právníci a tomu všemu vládla hubeňoučká Calista Flockhart (51). Už tak drobnou herečku prý producenti donutili zhubnout dalších 10 kilo a svoji váhu na hranici anorexie si držela všechny série. Jak to ale vypadá s herečkou dnes a co vlastně dělá?

Calista dokonce přiznala, že během natáčení Ally McBeal anorexií opravdu trpěla. Chtěla si udržet štíhlou postavu i roli. Není tajemstvím, že tvůrci seriálu tenkrát nutili hubnout i další herečky.

Role ztřeštěné právničky jí později otevřela dveře do světa Hollywoodu. Po boku Kevina Bacona si zahrála ve filmu Lhaní v Americe, Michelle Pfeiffer byla zase její kolegyní v komedii Sen noci svatojánské. Ve snímku Co ženy chtějí se objevila ve společnosti Glenn Close a Cameron Diaz. Dále hraje v různých televizních seriálech a nejnověji ji fanoušci můžou vidět v seriálu Supergirl.

V osobním životě se jí také daří, od roku 2002 je partnerkou Harrisona Forda a navíc je hrdou maminkou adoptovaného syna Liama. Jenomže léta tvrdého hubnutí se podepsala na jejím vzhledu. Calista už shozená kila nikdy nenabrala a v její tváři jsou vidět hluboké vrásky a ztrhanost. Když se ale pořádně vyšvihne na červený koberec, tak jí to pořád sluší!

Související články

Další články