Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jak dneska vypadá Phoebe ze seriálu Čarodějky? Pořád hraje a všude propaguje kojení!

Jak dneska vypadá Phoebe ze seriálu Čarodějky? Pořád hraje a všude propaguje kojení!
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Nejmladší, nejšílenější, nejmíň zodpovědná. Taková byla Phoebe Halliwell ze seriálu Čarodějky, kterou si zahrála krásná Alyssa Milano (43). Do bytu za svými sestrami vlítla jako velká voda a nakonec zůstala všechny série. Jak se daří téhle herečce dnes?

Ještě před Čarodějkami hrála v jiném kultovním devadesátkovém seriálu. Tím bylo Melrose Place, kde si zahrála Jennifer Mancini. Pak ale kvůli Čarodějkám seriál opustila. I když se dodnes věnuje několika projektům a získala další role, tak její postava Phoebe je nejznámější.

Alyssa hraje, moderuje pořad o módě a napsala komiks. Se svým druhým manželem Davidem Bugliariam má syna a dceru. Je to perfektní máma a na sociálních sítích propaguje kojení jako takové, taky bojuje za kojení na veřejnosti I když je jí přes 40 let a je dvojnásobnou mámou, roztomilý holčičí obličejík a sladký úsměv jí zůstaly.

Fanoušci se na ni můžou těšit v novém filmu What Goes Around Comes Around, který má jít do kin tenhle rok. A pokud se chcete podívat, jaký skandál udělala Alyssa kvůli zákazu kojení na veřejnosti, klikněte ZDE.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy