Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá zlotřilý přítel Kate Winslet z Titaniku? Něco zásadního mu nadobro zmizelo!

Copak se to s Billym stalo?
Zdroj: Instagram, Facebook
+ Další 3 fotografie
Tohle se tvůrcům Titaniku povedlo. Z Billyho Zanea udělali takového záporáka, že si všichni diváci celý film přáli, aby byl první, kdo utone v ledovém oceánu. Jeho postava zbohatlíka Caledona Hockleyho byla naprosto odporná a on ještě k tomu katastrofu přežil. Jak vypadá Billy dnes?

V Titaniku svou přítelkyni Rose dokonce uhodil a přežil díky tomu, že rádoby zachraňoval malou holčičku z potápějící se lodi. Jinak je ale Billy Zane sympaťák.

Dneska je mu 50 let a místo tmavé kštice má pleš. Ještě před deseti lety randil s krásnou modelkou Kelly Brook, ale vztah jim nevyšel. U modelek zůstal a nyní je už nějaký ten pátek s Candice Neil. Mají spolu dvě dcery, Avu a Giu. Nejsou sezdáni, ale oslovují se jako manžel a manželka. Prý v budoucnu na vdavky určitě dojde.

„Je to úžasná matka a partnerka. Nikoho lepšího jsem si nemohl přát,“ řekl na adresu své přítelkyně nedávno.

Díky svému vzhledu tvrďáka a tvrdému pohledu hraje záporné postavy, klidně i psychopaty. Objevuje se hlavně v akčních filmech a věnuje se produkci a scenáristice. Naposledy si zahrál v pokračování komedie Zoolander. Tam si zahrál sám sebe.

Související články

Další články