Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak bude vypadat nový seriál Sousedé? Máme první fotky!

To je pestrá partička herců!
Zdroj: TV Barrandov
+ Další fotografie
Jak bude vypadat nový seriál Sousedé, jehož spuštění chystá televize Barrandov již velmi brzy? Víme první! Podařilo se nám získat exkluzivní záběry z natáčení. Prohlédněte si domovy hrdinů, s nimiž co nevidět budete sdílet jejich životní radosti i starosti.

Společně žijeme naše životy – tak zní ústřední motto nového barrandovského seriálu Sousedé, který bude mapovat reálný život rodin žijících v malém satelitním městečku.

„Máme tady 6 domů, které by mohly evokovat 6 rodin, což není tak úplně pravda, protože pod pojmem rodina si každý představí maminku, tatínka, děti, maximálně ještě psa. Ale zde budou i jednotlivci, kteří se teprve zamilují, páry, které nejsou ještě sezdané, a bude tady jeden speciální pár, na jehož odhalení si budete muset počkat,“ navnadil diváky ředitel vlastní tvorby a šéfdramaturg Honza Musil.

Seriál bude zahrnovat vztahovou linku jednotlivých postav rozdělených do jednoho týdenního příběhu, který bude uzavřen vždy v sobotu. Mezitím se v jednotlivých dnech budou odehrávat drobné vztahové zápletky, které budou vždy na konci dílu uzavřené. Seriál se bude vysílat čtyřikrát týdně, vždy v pondělí, úterý, pátek a sobotu ve 20.15 hodin na TV Barrandov.

Související články

Další články