Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jágr to pěkně rozehrál: Nahého ve vaně ho vidí jen Veronika Kopřivová

+ Dalších 22 fotografií
Ikona českého hokeje Jaromír Jágr to po dlouhé době zase pěkně rozjel. Jak je u něj známo, hokejista si nehoví v pořizovaní svých vlastních fotek a nerad stojí před foťákem. Tentokrát však udělal výjimku, a nechal se zvěčnit v polohách, které zná důvěrně jen jeho Veronika Kopřivová. Pořádně to rozjel!

Jaromír Jágr (46) se řadí mezi nejznámější Čechy, takže si své fotky a soukromí střeží jako oko v hlavě. Po dlouhé době nafotil celkem odvážné momentky, které odkrývají jeho soukromí. Pro značku mobilního telefonu se dokonce svlékl úplně do naha a odpočíval v bublinkách. Dámy, máte se na co dívat!

Charismatického sportovce můžete vidět v poslední mini kampani, kde prezentuje nový model v celkem netypických polohách. V těchto momentech ho může pozorovat jen přítelkyně Veronika Kopřivová!

Ukázal se v celé své kráse nejen ve vaně, ale i rozdováděný na posteli. Samotné focení probíhalo rychle a Jarda byl nadmíru spokojený.

Fanynky se jistě rády pokochají a smutně postesknou, kdy tohoto fešáka mohly vídat na televizních obrazovkách, jak střílí jeden puk za druhým. Tentokrát se zase trefil do branky! Ve fotogalerii se můžete podívat na jeho pikantní snímky.

Mohlo by vás zajímat

Další články