Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jágr se za louží možná přeci jen upíchne! Kouč Calgary si myslí, že je to technicky zdatný hráč

Jágr možná půjde ještě na jednu sezónu do zámoří.
+ Další 4 fotografie
Několik klubů NHL hokejovou legendu Jaromíra Jágra odmítlo, jiné jsou stále ale ještě ve hře. Začínají sílit spekulace, že by se Jágr mohl upíchnout v Calgary.

Už se dlouho řeší, že by český veterán Jágr našel domov v Calgary. Uznávaný novinář Elliotte Friedman, který se pohybuje v hokejovém zákulisí, řekl stanici NHL Network: „Vím, že některé týmy o Jágrovi nějakým způsobem mluvily a zajímaly se o něj. Myslím, že Calgary je jedním z těchto mužstev. Trénuje tam Glen Gulutzan, jeden z Jágrových bývalých koučů.“

Jágr s Gulutzanem poprvé spolupracoval v Dallasu. Zde během 34 zápasů nasbíral krásných 26 bodů a ani po odchodu do Bostonu na něj trenér Gulutzan nezapomněl. Informoval o tom portál Aktuálně.cz.

V minulé sezóně Gulutzan o Jágrovi prohlásil: „Už není tak rychlý jako dřív, ale pod kruhy je pořád silnější než většina kluků v lize. Asi nejúžasnější na něm je – kromě fyzických dovedností, urostlé postavy, síly a šikovných rukou – jeho neskutečná hokejová inteligence.“

„Vzpomínám si, že v Dallasu jsme si my trenéři stříhali nějaké klipy a při jejich sledování si říkali: ‚Páni, jak to udělal?‘ Dokáže skórovat, nahrát, zvládá všechno. Díky tomu může pořád hrát. Navíc má obrovskou vášeň pro hru,“ přidal Gulutzan.

V Calgary je teď jediný Čech – Michal Frolík. Ten by se na možný Jágrův nástup těšil. „Máme mladý tým a možná bychom nějakého toho staršího hráče potřebovali,“ uvedl Frolík.

Vedení týmu však o Jágrově nástupu mlčí. Lze si to vyložit tak, že Jágrův nástup alespoň probírají. Dokonce i sázkové kanceláře informovaly o tom, že by se Jágr měl uplatnit v Kanadě. Kurz na Jágrův start v Calgary lehce přesahuje 2:1. Ještě před pár dny byl kurz 3:1.

Mohlo by vás zajímat

Další články