Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

JÁ JSEM JI NEZABIL, ALE VÍM, KDO TO BYL! Takhle se satanisté hádají, kdo může za zmizení Michaely (12)

Honza, který Míšu dobře znal, má na Facebooku hodně podivné fotky.
Zdroj: Facebook.com, PČR
+ Dalších 11 fotografií
Její tělo se ještě nenašlo. Dokonce ani není jisté, zda je opravdu po smrti. Naopak může být živá, jen někde ukrytá. Přesto se na Facebooku a dalších internetových fórech hádá skupina lidí o tom, kdo z nich dvanáctiletou Míšu zabil. Zdá se, jako by někteří lidé kolem Míšiny matky něco věděli, jen se bojí promluvit.

Působí to velmi bizarním a děsivým dojmem. Zatímco policie pátrá, kde by mohla Michaela Patricie Muzikářová být, tak se skupina lidí na internetu dohaduje o tom, kdo ji zabil.

Kriminalisté naznačili, že až roztaje sníh, tak budou vědět více. A možná také najdou tělo – psali jsme ZDE.

Jenže pořád je ve hře varianta, že Míša mrtvá není. Možná se jen někde schovala. Třeba u příbuzných v zahraničí. A před čím by se schovávala? Před podivnými kamarády své matky?

Míšina matka byla obklopena podivnou partičkou přátel. Velká část z nich jsou satanisté a další část z nich obdivuje nacismus a Hitlera.

Tyhle dvě skupiny se pak na internetu hádají, kdo Míšu zabil. A dokonce ukazují jeden proti druhému prstem s tím, že přesně ví, kdo je vrahem, jen to nesmí říct.

Objevují se pořád dokola tři jména. Saatan H., Ota S. a Honza D. Všichni tři to prý jeden čas táhli s Míšinou matkou. Všichni znali malou Míšu. A nyní se tak nějak hádají, kdo v tom má prsty. Je to podivné a mrazí z toho v zádech…

Související články

Další články