Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Iveta Bartošová (†48) má už dvě parte! Kdo vyrobí třetí? A co by na něm bylo?

Iveta Bartošová (†48) má už dvě parte! Kdo vyrobí třetí? A co by na něm bylo?
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie

I několik dní po smrti Ivety Bartošové (†48) se rodinní příslušníci očividně nedohodli, jak zpěvačku pohřbí. Josef Rychtář (56) vyvěsil na branku domu v Uhříněvsi parte, na němž informuje, jak bude pohřeb probíhat, nezapomněl také podepsat zbytek rodiny.

To Svatava, maminka Ivety, se rozhodla nechat vyrobit parte jiné, které je umístěno ve veřejné informační tabuli ve Frenštátě pod Radhoštěm. Podle všeho jsou tak části rodiny Bartošové stále ve při a mír mezi nimi zřejmě nenastolí ani arzenál královen krásy, který na něj mají odjakživa patent.

Je dost možné, že se za chvíli objeví i parte třetí, adepti, kteří jsou schopni čehokoliv, jak jsme už měli možnost vidět, tu jsou minimálně tři.

1 . Zdeněk Macura (40) - Paletový král, líbeznický architekt a asi největší bijec za práva Ivety v době jejího života i po smrti, by mohl další parte vyvěsit na svém prototypu chaloupky pro týrané ženy, za asistence slavomanky Evy Feuereislové (24), která by na novináře vytasila kromě svých silikonů taky nějaký ten příběh o tom, jak ji někdo strašlivě týral. Macura by na parte nechal natisknout deset bodů, jak poznat, že vás týrá, a použil by fotku z pláže v Itálii. Ve finále by nechal vytisknout tisíc kusů a rozdával je spolu se svou milenkou Vlaďkou, jejíž příběh o partnerovi, který viděl v její vagině oko své matky, nás děsí v redakci dodnes.

2. Domenico Martucci (37) - Italský hrabě, který s Ivetou zažil několik dost intenzivních momentů a stejně jako Macura obviňuje z podílu na jejím skonu Rychtáře, by zřejmě vytiskl parte v italském jazyce, kde by nechyběl odkaz na možnost, kde si koupit jeho CD s duetem Ivety, a taky reklama na olivový olej, který Martucci vyrábí, dováží, prostě něco.

3. Posledním do sbírky možných výrobců parte pro Ivetu číslo tři je Petr Veselý, vysolárkovaný seladon, který se kdysi zjevil na demonstraci na Václavském náměstí s Macurou i Martuccim. Tehdy si ho nikdo nevšiml, a tak se Veselý postaral o to, aby se o něm média dozvěděla. Do Uhříněvsi dorazil urážet Rychtáře a pak se vrhnul i na Macuru, kterého taky obvinil z podílu na tom, jak Iveta dopadla. Jeho parte by obsahovalo jeho adresu, facebookový účet, přezdívku na Líbku, na Mageu a na Lidech s koláží fotografií do půl těla. Dole v rohu by se tísnila adresa solárního studia, kadeřnictví, fitka, autosalonu a dalších společností, protože když už je to veřejné, je třeba něco zpropagovat a pak za to něco vybarterovat.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy