Byl to šok, když před pár týdny Iva s Marianem prozradili, že čekají druhé miminko. „Já ho nejprve nechtěl, Iva si druhé dítě moc přála,“ přiznal Marian, který si od doby, co se vysílal díl Výměny manželek, v němž ukázali národu, jak žijí, prošel hotovým peklem. Lidé ho označovali za pedofila. „To už ale naštěstí ustalo,“ řekl eXtra.cz před měsícem.

Teď si oba užívají lásky a očekávání druhého dítěte. „Jméno pro holčičku ani kluka stále nemáme vybrané. Když by nám lidé pomohli, bylo by to moc fajn,“ požádal redaktora eXtra.cz Marian, jestli by jim lidé mohli pomoci. Pokud vás tedy napadá, jak by se holčička či chlapeček mohli jmenovat, napište nám do komentářů, třeba si věkově vzdálení manželé vyberou.

Iva, která je ve druhém měsíci těhotenství, se těší, až přivede na svět své druhé dítě. Ale vzhledem k tomu, že se po Výměně manželek na jejich společný život snesla velká kritika, jsou stále pod dohledem sociálky. „V pondělí tu paní byla, asi šlo o předvánoční kontrolu. Vše se ukázalo, ostatně jako vždy, být v pořádku,“ dodal pro eXtra.cz Marian. Sám je prý moc natěšený, jaká jména jejich spoluobčany napadnou. Je dost možné, že si z nápadů vyberou a jejich druhý potomek ponese nějaké moc pěkné jméno, z něhož samotní rodiče budou mít jistě radost.