Někteří lidé jim fandí, jiní odsuzují. Marian musí snášet neustálé narážky na svou osobu. „Lidé mě urážejí, že jsem pedofil, ale to není pravda. Je to hrozně nepříjemné. Musíme snášet časté útoky od lidí. Manželka je z toho na prášky, přitom je podruhé těhotná a dostává se tak do stresové zátěže,“ řekl eXtra.cz Marian, který věří, že časem útoky na jeho osobu ustanou.

„Lidé mi nadávají hlavně na Facebooku. Ty osobní narážky už ustaly. To bylo jen ze začátku, když jsme šli třeba s manželkou na nákup. Teď se bojím, aby mimino bylo zdravé, Iva potřebuje klid,“ pokračoval Marian Meliš, který se na druhé dítě, kterému pomáhali vybrat jméno i čtenáři eXtra.cz, moc těší.

Iva otěhotněla přibližně před dvěma měsíci. „Já jsem druhé dítě nechtěl, manželka ano. Ale teď jsme oba rádi,“ dodal nastávající dvojnásobný otec, který by si přál, aby s manželkou měli hlavně klid a pohodu. „Na kontroly k nám pravidelně chodí paní ze sociálky, kdybych byl pedofil, tak určitě úřady zasáhnou. Těším se, až bude Iva plnoletá, což bude za chvíli,“ usmívá se Marian, který je přesvědčený, že manželku i dvě děti dokáže hravě finančně zajistit. Pomáhá jim totiž jeho rodina.