Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ital, nevěry atd.: 5 věcí, které má Dáda Patrasová společné s Ivetou Bartošovou

Obě to v životě neměly zrovna lehké.
+ Dalších 8 fotografií
Obě měly slávu, krásné tělo, děti, rozjetou kariéru, muži jim leželi u nohou, přesto jim něco chybělo. I když se zdá, že tyhle dvě dámy nemají nic společného, tak přeci jen jsou věci, které je spojovaly. Bohužel už Iveta Bartošová není mezi námi, ale proč si nepřipomenout, co měla s Dádou Patrasovou společného.

I když jejich život se nejdříve ubíral tím správným směrem, tak pak se něco pokazilo a spíš to byla jízda z kopce bez jakýkoliv brzd. Sice se zdá, že Dáda s Ivetou nemají nic společného, ale přeci jen se budete divit, kolik se toho dá najít, co z nich dělá skoro dvojčata. Pojďme si to shrnout.

1. Smůla v lásce

U obou dam by to vydalo na několik románů, kdyby se mělo napsat, jak to měly s muži. Sice na tom byla Iveta o něco hůř, ale přeci jen ve finále na tom byla stejně jako Dáda. Teda to vyšlo najevo až před rokem a půl, kdy se provalila aférka Felixe Slováčka s malířkou Lucií Gelemovou. Herečce se rozpadl celý svět a strašně sešla. To bylo přesně jak u Ivety a Ladislava Štaidla, kterého si sice nikdy nevzala, ale žili spolu na psí knížku. Jenže nebyla jediná žena v jeho životě. Obě to dostalo na kolena a na nevěrníky se vykašlaly.

2. City k italským můžům

Iveta jednu etapu žila s italským hrabětem Domenicem Martuccim, dokonce už pomýšlela na vdavky. Jenže s mladším zpěvákem jí to nevyšlo a jejich vztah prolínaly alkoholové eskapády, které Iveta způsobovala. Nakonec skončila v náručí tyrana Josefa Rychtáře. Zato Dáda je ve svém románku s Italem Vitem úplně na začátku a nemůže si ho vynachválit. Dokonce už jí přestalo vadit, že ji manžel podvádí, a sama přiznává, že se zamilovala a je šťastná. Tak snad bude mít větší štěstí než Iveta.

3. Jo-jo efekt

Když byly mladé, tak jim muži leželi u nohou a bylo to i díky jejich dokonalé postavě. Jenže ta se za ta léta začala měnit a z Dády a Ivety se začaly dělat tak trochu bečky. Ale obě s tím dokázaly vždy rychle zatočit, že všichni koukali, jak se rychle dokáží dostat do formy. Bohužel to ale nemělo dlouhého trvání. Teď má Dáda své hubené období kvůli nové lásce, a dokonce ukázala i dokonalý zadeček. Na ten se můžete podívat ZDE.

4. Alkohol

I když ani jedna svůj problém nepřiznala, tak u Ivety to byl jeden z důvodů její sebevraždy. Už dál nemohla žít v podroušeném stavu, jenže se nemohla aklimatizovat v „normálním“ životě. Její závislost byla už v pokročilém stádiu. To Dáda se teď snaží a konečně zas začala normálně komunikovat, ale povídalo se, že nevěry manžela řeší právě alkoholem.

5. Prášky

Nesužovala je jen náklonost k alkoholickým nápojům, ale měly i ve velkém „papat“ různé prášky, třeba proti bolesti, antidepresiva, pilulky na spaní. Sice obě to vždy zapíraly, ale příčina jejich odulosti měla být právě ta záliba v „zobání“, protože tyhle tablety dost zadržují vodu v těle. Hlavně v kombinaci s alkoholem.

Dáda má teď dobře našlápnuto, opravdu jen kvete, postavu má úžasnou na svůj věk, je zamilovaná, tak hlavně aby se to nepokazilo a neměla černé myšlenky jako Iveta, která svůj život skončila skokem pod vlak. Tohle, doufáme, snad dámy nemají společné!

Mohlo by vás zajímat

Další články