Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Islamisté z ISIS si berou nejkrásnější panny jako sexuální otrokyně a zaživa upalují ty, které odmítnou!

Islamisté z ISIS si berou nejkrásnější panny jako sexuální otrokyně a zaživa upalují ty, které odmítnou!
Zdroj: Twitter
Zainab Bangura je speciální vyslankyní OSN, která navštívila Sýrii, Turecko, Irák, Libanon a Jordánsko. Mluvila zde s mnoha ženami, které trpěly pod nadvládou Islamistů, a přivezla zpět šokující svědectví o sexuálním násilí, které se v Islámském státu každý den děje.

Teroristická organizace běžně napadne vytipovanou vesnici, zabije všechny muže a poté svléká zbylé ženy donaha, provádí testy panenství a dívky následně odesílá na otrocké aukce do měst, která ovládá.

Tam se většinou rozpoutá bouřlivý boj o "zboží", které je vystavováno kompletně nahé.

Velitelé Islamistů si mohou vybírat první Po nich následují bojovníci. Většinou si vezmou 3 až 4 dívky, které po několika měsících zase prodají. Poté, co je už přestanou bavit.

"Slyšeli jsme o jedné dívce, která byla prodána dvaadvacetkrát, a další, kterou si jeden z velitelů "podepsal" na ruku, aby bylo jasné, komu patří," vypověděla vyslankyně OSN.

"Nejkrásnější panny" jsou pak odesílány přímo do centra říše zla v Sýrii.

Hrozivý osud čeká všechny dívky, které Islamistům odporují Jednu z odvážných žen, které to zkusily, se teroristé rozhodli upálit zaživa.

Některé z otrokyň hrůzný osud nevydrží a oběsí se pomocí šátků, které jim běžně zakrývají hlavu Islamisté proto už na několika místech zakázali šátky nosit.

Mladé dívky jsou jedním z hlavních příslibů, které Islámský stát budoucím bojovníkům dává, a prostřednictvím obchodu s otroky se teroristům daří financovat mnoho vojenských akcí

Mimoto sexuální násilí používají jako nástroj trestu, ponížení, demoralizování obyvatelstva a mučení za účelem získání informací.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy