Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Irenka z Dědictví aneb Kurvahošigutntag se nezdá: V mládí hrála v PÉČKU, teď se nechává napíchat botoxem!

Irenka to uměla rozjet!
Zdroj: youtube.com, Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
V roce 1992 natočila Věra Chytilová kultovní film Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Díky fotografovi Kratochvílovi se na konkurz přihlásila Šárka Vojtková, která se od patnácti živila jako modelka a nafotila několik kampaní. Herečka Irenka bude ale navždy v srdcích filmových fanoušků zapsána jako prostitutka, která šikovně dojila Bolka Polívku alias Bohuše.

Při premiéře filmu byla Šárka sotva plnoletá a vůbec netušila, co se okolo ní děje. „Nedovedete si představit, co se stalo po premiéře filmu. Najednou se z veselé, sebejisté, téměř neznámé Šárky stala celorepublikově proslavená Irenka. Vyjít na ulici byl stresový zážitek, všichni se za mnou otáčeli, vůbec jsem na to nebyla připravená. Při natáčení exponovaných scén filmu mi bylo jasné, že to zrovna není moje parketa, ale točila jsem s již výborným kamarádem Bolkem Polívkou, který k tomu přistupoval s bezprostředním humorem, a paní Věra Chytilová to brala jako samozřejmost," vysvětluje Šárka Vojtková na serveru Filmová místa.

„Moje rodina mně připravila bezproblémové dětství i dospívání a život ‚Irenek‘ mi byl na hony vzdálen. Najednou jsem byla pro celou republiku ta IRENKA!!! Sexuální symbol v nepříliš lichotivém světle,“ říká.

Jenomže o dva roky později přišla opravdu lukrativní nabídka ze zahraničí a Šárka se svlékala znovu. Bylo to v erotickém filmu Lusty Liasons, kde si střihla soulož a ukázala všechno, co mohla. Natáčení sponzoroval časopis Playboy a podle některých informací měla dostat až 3 tisíce dolarů, což byla na tu dobu opravdu velká odměna.

Poté se ale herečka odstěhovala do Modeny, kde si našla přítele. Střídavě žije v Itálii a v Brně a vlastní kosmetické salony. Jak je vidět, tak o sebe pečuje pečlivě a nevyhýbá se ani plastickým operacím. Přiznává jenom přifouknutou pusu, ale její obličej jako zázrakem nemá jedinou vrásku.

Všechny fotky herečky najdete v galerii.

Související články

Další články