Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Íránská Angelina Jolie se změnila k nepoznání! Komu se chce podobat teď?

Její podvrh se po chvilce provalil.
+ Dalších 12 fotografií
Sahar Tabar napálila všechny svým vzhledem, když tvrdila, že po velké snaze vypadat jako Angelina Jolie skončila takhle. Vymyslela si příběh o plastikách a znetvořeném obličeji, dnes ale celý svět ví, že to všechno byly lži. Jak ale vypadá teď? Snaží se snad podobat zazobané dědičce Paris Hilton?

Svět byl v šoku z fotografií Íránky Sahar Tabar, která podle svých slov podstoupila 50 operací, aby se co nejvíc podobala Angelině Jolie (42). Jenže výsledky měly dopadnout tragicky a žena skončila znetvořená. Vzhled mrtvolného skřeta ji nicméně vynesl mezi nejsledovanější osoby na internetu. Nízká váha, skřetí nos a tvář monstra! Takhle Sahar dopadla po údajných zásazích plastických chirurgů.

Nakonec se ale konečně dostala pravda na povrch, když samotná Sahar promluvila o tom, jak to doopravdy je! Žádných 50 plastických operací nepodstoupila a povedlo se jí obelhat celý svět pouze líčením a úpravami na počítači.

Dnes je ale vše jinak, dívka sice nadále pokračuje v bizarním maskování a podivném oblékání, ale Angelinu zdaleka nepřipomíná. Dnes se totiž s největší pravděpodobností snaží vypadat jako slavná dědička hotelového impéria Paris Hilton.

Zaujme tímto vzhledem ještě někoho, nebo ji lidé po odhalení její velké lži dali košem?

Mohlo by vás zajímat

Další články