Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Internet se vysmívá nahé Miley Cyrus: Posadili ji na raketu, na sochu Svobody, jezdí na žirafě. Stálo ti to za to, Miley?

Miley letí do vesmíru a tulí se k soše Svobody. Internet se baví.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Všichni jsme si mysleli, že po jejím ostudném vystoupení na Video Music Awards, kde uváděla do rozpaků poklopec Robina Thickeho, se Miley Cyrus trochu chytla za nos a přestala se předvádět jak někde v laciných sex kabinkách, kde si užijete už za pět euro.

Nestalo se tak a Miley vypustila do světa svůj nový videoklip, kde sice netwerkuje, tedy netřepe zadkem, zato se ale nahá houpe na demoliční kouli, a jak píší lidé do komentářů – teď už zbývá jen porno, Miley.

Veřejnost nic neodpouští a Miley se stala terčem vtipů, na její účet se baví celý internet. Vzali nahou Miley, ve Photoshopu oddělali demoliční kouli a přidělali místo ní všechno, co vás napadne.

Miley tak sedí na žirafě, jezdí na delfínovi, leze po soše Svobody nebo letí do vesmíru. Holka si prostě zadělala na pořádný trapas.

Související články

Další články