Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Internet se vysmívá nahé Miley Cyrus: Posadili ji na raketu, na sochu Svobody, jezdí na žirafě. Stálo ti to za to, Miley?

Internet se vysmívá nahé Miley Cyrus: Posadili ji na raketu, na sochu Svobody, jezdí na žirafě. Stálo ti to za to, Miley?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Všichni jsme si mysleli, že po jejím ostudném vystoupení na Video Music Awards, kde uváděla do rozpaků poklopec Robina Thickeho, se Miley Cyrus trochu chytla za nos a přestala se předvádět jak někde v laciných sex kabinkách, kde si užijete už za pět euro.

Nestalo se tak a Miley vypustila do světa svůj nový videoklip, kde sice netwerkuje, tedy netřepe zadkem, zato se ale nahá houpe na demoliční kouli, a jak píší lidé do komentářů - teď už zbývá jen porno, Miley.

Veřejnost nic neodpouští a Miley se stala terčem vtipů, na její účet se baví celý internet. Vzali nahou Miley, ve Photoshopu oddělali demoliční kouli a přidělali místo ní všechno, co vás napadne.

Miley tak sedí na žirafě, jezdí na delfínovi, leze po soše Svobody nebo letí do vesmíru. Holka si prostě zadělala na pořádný trapas.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy