Dříve se na jeho fotky fanoušci nemohli vynadívat a chtěli žít stejný život, jako jejich idol. Všichni chtěli vidět odhalené vnadné krásky v bikinách a Danovo cestování soukromým tryskáčem s balíkem peněz. Jenomže pak se bouřlivák zamiloval.

„Jo, je to tak. Mám přítelkyni. Poprvé v životě. Teda předtím jsem taky nějaký měl, ale vždycky jsem u toho š*kal jiný holky,“ přiznal. „Nebylo to seznámení jako z pohádky a žádná láska na první pohled. Viděli jsme se na večírku, kde jsem předtím v*šukal tři jiný holky. Pak až ji,“ prozrazuje Dan vskutku „romantické“ okolnosti setkání.

A od té doby dává na Instagram pár fotek za měsíc a hlavně je to pořádná nuda. Nikdo nechce vidět samotného Dana v plavkách. A už vůbec ne, jak s někým hraje šachy. Pokud by tedy hrál šachy s prsatou playmate, bylo by všechno v pořádku, ale nějaký jeho kamarád nikoho nezajímá.

„Co to má být? Na co koukám? Kde jsou nějaký krásky,“ zaznívá v komentářích u Danových nejnovějších fotek. Dan totiž pořádně zkrotl a z hřebce a krále Instagramu se stal pěkně nudný patron. A fanoušci stále ubývají… Danovi je to evidentně jedno a užívá si klidu.