Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Instadívka Lenka: Nadpozemsky krásná fitnesska slaví světové úspěchy

Instadívka Lenka Myslivcová: Nadpozemsky krásná fitnesska slaví světové úspěchy
Zdroj: Se souhlasem Lenky Myslivcové
+ Dalších 6 fotografií
Instagram

Lenka Myslivcová je dnešní Instagirl. Mrkněte se do galerie na fotky královny bikini fitness, která i přes nadávky fanoušků sbírá jednu trofej za druhou. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Lenka Myslivcová je silnou inspirací

Dechberoucí Lenka Myslivcová se sportu věnuje už odmalička. Přičichla k aerobiku, tanci, plavání i atletice. Bikini fitness ji ale absolutně uchvátilo a stalo se nejen Lenčinou vášní, ale i profesí. Osobní trenérka kondičního posilování, trenérka kulturistiky a instruktorka fitness. Mistryně Čech v bikini fitness. To vše je Lenka, která dokonce ukořistila i 2. místo na International Austria cup v kategorii Woman's bikini fitness.

Přes obrovské úspěchy ale zůstává pokorná a inspiruje nejen začínající závodnice, ale i běžné ženy na cestě za vysněnou postavou. Sama si kdysi nadávala, že je tlustá. "My ženy se umíme vydeptat," vzpomíná. Teď už s úsměvem, její úspěchy nemají obdoby.


Inspiruje budoucí závodnice i běžné ženy

Psychice nepřidají ani hateři na sociálních sítích. "Vypadáš jak chlap, tohle už je moc," šijí do Lenky i ostatních fitnessek. Lenka se je ale naučila vypnout. Ví, kam kráčí, a na svůj životní styl nedá dopustit. Cestou za lepším já inspiruje nejen ostatní závodnice, ale také běžné ženy, které chtějí zapracovat na své postavě a jídelníčku. A Lenka jich na sociální síti Instagram pod přezdívkou @lenkabeast oslovila už přes 44 tisíc.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy