V sobotu 9. září se konal v Hostivaři Den s Novou. Přijelo spousta známých osobností z obrazovek a celá akce měla bohatý program. Díky úspěšnosti seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě se sem sjížděli lidé z celé republiky.

V celém areálu byla cítit velmi pozitivní nálada. Z hlavního pódia hrála hudba a lidé si mohli sednout u stánků s pivem či s párky v rohlíku. Lístky k prohlídkám ateliérů byly limitovány a drtivá většina návštěvníků tak neměla šanci se do ateliérů dostat, i když prohlídky byly zahájeny od 9:00 a trvaly až do 20:00.

Návštěvníci byli všech věkových kategorií, a tak jsme se opravdu přesvědčili, že Nova baví jak mladé, tak i fanoušky pokročilejšího věku. Všichni se těšili na svou celebritu a neváhali si vystát frontu na autogram, která se už hodinu před příjezdem prvních celebrit táhla od začátku areálu až na jeho samý konec, kde byl podpisový stan.

Pro děti byl také připraven skákací hrad a spousta jiných atrakcí, kde se mohli zabavit. Program akce už byl od samého začátku moderován a na pódiu se s moderátorem vystřídala celá řada celebrit.

Na nás celá akce působila velice kladně a je opravdu vidět, že Nova o fanoušky všech věkových kategorií nemá nouzi.