Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Indián z Farmáře se s tím na Facebooku nemaže: Místo sbírky motýlů zve na svoji dýmku míru!

Indián Honza je dost živočišný typ, který se s tím prostě nemaže.
Zdroj: profimedia.cz, archiv Nšo-či

Facebookový život Honzy Pokorného (50) alias Indiána, soutěžícího v reality show Farmář hledá ženu, je, zdá se, ještě živočišnější než ten reálný, ve kterém se střídají období blahobytu a bezdomovectví či mnohoženství a „trochuženství“.

Zejména po svém posledním rozvodu s podnikatelkou Renatou řádí Indián jako černá ruka a v komunikaci na sociální síti si v ničem nezadá s legendárním baličem Pepou Koktou, který s oblibou „zdravil“ dívky větou: „Přijeď se přitulit“.

Snímky, které vidíte, se k nám dostaly zvláštní cestou. Slovo má čtenářka: „Tohle mi poslal ani ne hodinu po tom, co jsem mu napsala na Facebooku, tvářil se, že to vyfotil teď, ale já je našla na internetu, kde si na něj někdo stěžoval. I když jednu mi poslal navíc.“

Ze snímků je zjevné, že co sudičky ubraly farmáři na intelektu, přidaly jinde, takže sex bude asi fajn, ale o čem si s Indiánem budete po večerech povídat, holky?

Související články

Další články