Někdo miluje svoji ženu a jiný zase nafukovací pannu. Senji Nakajima (61) z Japonska dokonce s jednou takovou nafukovací pannou jménem Saori žije. A nemůže si život s ní vynachválit. Bere ji na nákupy, na romantické procházky, a dokonce se s ní i koupe a má sex.

Je rád, že jeho milenka je z plastu, protože nejde jenom po penězích. Zároveň to byla jeho první žena, kterou si představoval ve svých sexuálních fantaziích. Ve chvíli, kdy Senji začal s touto pannou trávit večery, přitahovala ho čím dál víc. A nakonec z toho vznikl krásný a harmonický vztah. Je pro něj prý víc než jen panenka.

Každý den se těší na společné dny strávené s figurínou. „Jsem rád, že je z plastu. Netouží po penězích, nemluví o nich. Jsem už unavený z moderních racionálních lidí bez srdce,“ řekl Senji. Svoji společnici bere jako živou bytost a dělá s ní vše, co by dělal s normální, reálnou ženou. Aby ji ale nemusel tahat v náručí, protože samozřejmě nafukovací panna nechodí, vozí ji na invalidním vozíku.

„Pro mě to je víc než panna. Je moje ideální partnerka, která se mnou sdílí vzácné okamžiky a obohacuje můj život,“ vysvětluje muž. Nejvíce zarážející je, že Senji má manželku a dvě děti. Ty zřejmě nafukovací panna z jeho života vystrnadila.

Tento trend vztahu s umělou pannou se rozmohl po celé Asii. Na ulicích můžete vidět více mužů, kteří mají po boku nafukovací pannu. Na čínském trhu dokonce existuje až 50 druhů těchto panenek.