Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

I v letech je pořád k nakousnutí! Poznáte, která slavná česká herečka odhalila svůj skvost?

To se stane i těm nejlepším z nás!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Včera oslavilo divadlo Broadway své patnácté narozeniny, stejně jako muzikál Kleopatra. K této příležitosti se Yvetta Blanarovičová hodila do večerní róby, která jí neskutečně sekla! Jenomže u této příležitosti také málem ukázala všechno. Naštěstí je to slušná ženská, která nosí kvalitní spodní prádlo, a tak došlo jenom na něj!

Dnes je v módě mezi celebritami, aby odhalovaly, co se dá! Což je naprosto v pořádku, pokud máte vůbec co ukazovat! V případě Yvetty Blanarovičové se to dá pochopit. Přestože už jí není dvacet, na dvacet stále vypadá a je na co se koukat. Když tedy sem tam něco odhalí, nikomu to nevadí.

Tentokrát došlo na odhalení kalhotek, které zřejmě omylem vykoukly na svět. To je ostatně hned! V jednu chvíli sedíte jako dáma s nohou přes nohu a v dalším momentě od sebe nohy odlepíte a už je malér na světě. Yvetta má však důstojnost, a tak na povrch žádný bobr nevyplul. Některé dámy si holt zachovají dekorum za každé situace. Yvetta je určitě jednou z nich!

Související články

Další články