Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

I takový byl fotbalista David Bystroň: Opustil ženu kvůli její nejlepší kamarádce a o syna se nezajímal!

I takový byl fotbalista David Bystroň: Opustil ženu kvůli její nejlepší kamarádce a o syna se nezajímal!
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Fotbalista David Bystroň ukončil předčasně svůj život oběšením. Příčinou sebevraždy byly údajně neskutečné dluhy, ale i osobní problémy. Jeho bývalá žena nyní promluvila o tom, jaký byl Bystroň jako táta.

„David mi hodně ublížil. Opustil mě s nejlepší kamarádkou,“ řekla fotbalistova ex Barbora pro Blesk.cz. Syna Dominika prý od začátku vychovává sama. Bystroň kvůli finančním problémům prý často ani nezvládal platit alimenty.

„Ze začátku chtěl, ale potom prostě byl hodně pod vlivem nové partnerky Veroniky. Vzala dítěti tatínka a řekla mu: Buď já, nebo dítě. Takže on si vybral raději ženskou. No a pak litoval, že nevidí svoje dítě,“ uvedla Barbora. Bystroň kvůli vlivu přítelkyně prý nedorazil ani na vítání občánků.

Otcovské geny se v Bystroňovi junioru prý ovšem nezapřou. Vzhledově se otci dost podobá a podle matky již odmalička běhá za mičudou

Byla snad vina z nedostatečně věnované péče synovi příčinou jeho sebevraždy? V kombinaci s dluhy a fotbalovým neúspěchem toho na něj bylo asi moc a rozhodl se vše řešit po svém

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy