Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

I rozchod by měl mít štábní kulturu. Víme, jak správně udělat miláčkovi pápá!

Načasujte si to

Rána nejsou tou správnou dobou pro rozchod, zkazíte si pak celý den. Radši svého milého, brzy už nemilého, seznamte s vašimi zaječími úmysly až večer. Přes noc se vypláče(te) a ráno opět vyjde slunce.

Rozlučte se osobně

Dobře, pokud váš vztah doteď spočíval v chatování na Facebooku každý den od pěti do šesti, je jasné, že na rozchodové řízení se nemusíte scházet v restauraci. Jestli se ale jedná o reálný dlouhodobý poměr, pochlapte se a setkejte se osobně.

Lepší to bude veřejně

Nescházejte se u vás nebo u něj, ale raději na nějaké neutrální půdě mezi lidmi. Předejdete tak zbytečným hysterickým scénám. Tedy snad. Marná není ani procházka. Taktéž mezi lidmi. Někde, kde nejsou útesy, ostré ploty a ohrady s tygry.

Začněte pozitivně

Něco jako „vážně jsme spolu zažili krásný věci, byla to legrace…“ bla bla, to je jedno, hlavně nezapomeňte nakonec dodat, že přes to všechno se k sobě nehodíte.

Sypejte si popel na hlavu

Když už mu musíte zasadit ránu do srdce, alespoň ho ušetřete výčitek či ponižování. Svalte veškerou vinu na sebe. „Cítím, že už bych chtěla mít pět dětí, koně a strašilku, a vím, že ty máš priority jinde.“ Naopak zapomeňte na věty typu „Já si tě nezasloužím“. Za tu si zasloužíte. Hadrem po hlavě.

Vyslechněte ho

Ale pokud mele dokola stále to samé a nikam to nevede, zastavte ho a ujistěte, že jste vážně přesvědčená, že spolu nemůžete fungovat.

Vymažte ho ze života

Alespoň na měsíc. Žádné telefonáty, SMS, FB zprávy. Nic. Rozchod je vždy jednodušší, pokud dvojice naprosto omezí kontakt. Pokud vytáhne otřepané klišé, zda můžete zůstat kamarády, nelžete. Víte dobře, že teď by to prostě nešlo.

Související články

Další články