Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

I po smrti Harolda Ramise vznikne další film Krotitelé duchů! Jenom bude mít jiného režiséra i všechny herce!

Stará dobrá parta se už bohužel nevrátí.
Zdroj:

Už mnoho let se mluví o tom, že by měl vzniknout další díl Krotitelů duchů. Nejprve se k tomu ale příliš neměl Bill Murray, protože má dost své práce a Krotitelé duchů mu k srdci zase tolik nepřirostli, aby si zahrál v dalším dílu. A pak přišla další smutná zpráva – zemřel jeden z trojice hlavních herců, Harold Ramis.

Původní dva díly Krotitelů duchů režíroval původem slovenský režisér Ivan Reitman a měl mít pod palcem i trojku. Ale teď už oficiálně od celého rozpracovaného projektu odešel. Sám prozradil, že Krotitelé duchů 3 ovšem vzniknou i bez něho. Natáčet se začnou v roce 2015 s jiným režisérem, ale i úplně novými herci.

Ivan Reitman řekl, že by Krotitelé duchů 3 režíroval pouze v případě, že by se vrátil i Bill Murray. „A pak přišla smrt Harolda Ramise a bylo jasno,“ říká.

Současná verze Krotitelů duchů 3 tedy není přímo pokračování, ale vlastně nový začátek s novými herci. Scénář napsal Etan Cohen, stojící za Muži v černém 3 nebo Tropickou bouří. Stará parta Krotitelů má v tomto scénáři jen „velmi malou roli“. Což může znamenat, že by se tam měli původní herci stejně objevit třeba jen na pár minut.

Související články

Další články