Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Hysterický VyVolený Vladko Dobrovodský vylezl z nory: Zhubl a už nebrečí na každém rohu!

Kdo by si nepamatoval na hysterku Vladka.
+ Další 2 fotografie
Je to už dlouhých jedenáct roků, jež uplynuly od první řady reality show VyVolení. Výherce Vladko Dobrovodský (38) se stal z minuty na minutu celebritou a sláva ho naprosto semlela. Radši se na nějaký čas ztratil z očí. Teď se ale objevil a ta změna v jeho vzhledu je vážně markantní.

Ufňukaný Vladko měl velkou zálibu v jídle, což se podepsalo neblaze i na jeho postavě. Jenže se zdá, že šel konečně do sebe a zhubl snad polovinu své dosavadní váhy a vypadá lépe než kdy předtím.

Dlouho se vyhýbal lidem a jakémukoliv mediálnímu zájmu, ale teď vyšel ze své ulity a zdá se, že mu to jen prospělo. Už to není takový oplácaný hysterický gay, který svůj stres zajídal jídlem a pohybu taky moc nedal.

Ale vyučený kuchař si řekl, že před tou čtyřicítkou se sebou něco udělá, a dobře udělal. Přeci jen se přejídat, to nevede k ničemu, kromě špekaté postavy, která Vladkovi nesvědčila. Jen se zdá, že na vysněnou kariéru herce už dávno rezignoval. Divadla ani filmaři se pořád o něj neperou. Třeba mu ale nová image konečně přinese štěstí…

Mohlo by vás zajímat

Další články