Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hysterický VyVolený gay Vladko se rozpovídal o brutální autonehodě plné krve, kterou ve Španělsku zavinil! Detaily, které děsí!

Vladko prozradil detaily děsivé čelní srážky, při které kvůli němu
málem přišlo o život několik jihoamerických gastarbeiterů.
Zdroj: profimedia.cz, koláž: Václav Moravec
+ Další fotografie

Při sledování nudných živých internetových přenosů z vily plných absolutních nul a nudy se člověk přeci jen občas dozví i něco interesantního, zejména je-li hlavním aktérem dlouhovlasá soutěžící jménem Vladko. Ten se rozpovídal o děsivé autonehodě, kterou zavinil krátce po emigraci do Španělska, kam se v děsu uchýlil poté, co se chtěl stát v Česku slavným a podařilo se mu to.

„Celej den jsem měl obrovskou předtuchu, že tam nemám jet, ale potřeboval jsem práci, tak jsem s obrovskou nechutí jel. Měli jsme brigádu, sbírali jsme ovoce. Já jsem řídil, to auto mělo pokaženou převodovku a fungovala pouze jednička, trojka a zpátečka,“ připravoval si Vladko půdu pro vysvětlení toho, proč vzápětí přejel částečně do protisměru a havaroval, i když dobře věděl, že neumí řídit, má měsíčky a navíc si má před jízdou obejít auto a ujistit se, že je technicky v pořádku!

Navíc se zdá, že ve vozidle měl v Evropské Unii ilegálně pobývající emigranty, které měl okamžitě hlásit na nejbližším celním úřadu a ne riskovat jejich už tak těžce zkoušené životy: „Vezl jsem ještě nějaký černochy a Bolivijce. Najednou se vyřítilo druhé auto, zaklínili jsme se do sebe a opravdu – před očima se mi promítl celej život. Zastavili jsme, všude smrděl benzín a první, co jsem udělal, bylo, že jsem česky řval na ty lidi, co jsem vezl, aby okamžitě odešli, protože je všude benzín a může to vybouchnout,“ líčí nebohý Dobrovodský svou duchapřítomnost po nehodě, která v očích portugalsky a španělsky hovořících spolucestujících musela vypadat dost legračně. Naštěstí se pak Vladko prý vzpamatoval a už ve španělštině začal fungovat:

„Vytáhli jsme ještě jednu kamarádku – Sofii – která měla asi sto kilo a byla zaklíněná. Druhý den jsem se šel na to auto podívat a bylo úplně na sračku. Totálně zdemolovaný. Dodneška nemůžu uvěřit tomu, že jsme přežili,“ uzavřel Dobrovodský přísnou historku. Všem už je konečně jasné, proč se tento Primou dlouhodobě zneužívaný nešťastník s křehkou psychikou přesouvá po Praze pouze „sockou“.

Související články

Další články