Kdo šel dnes ráno Mezibranskou ulicí okolo redakce eXtra.cz, musel si myslet, že nás přepadlo stádo sparťanských chuligánů.

Dvojice hvězd Ulice Jakub Štáfek (22) a Jiří Panzner (30) totiž přímo před redakcí natáčela klip, do kterého tak moc chtěla našeho šéfredaktora v roli skalního slávisty (kterým doopravdy je), že jí nevadil jeho požadavek točit přímo u nás v redakci.

A co že to Štáfka, skalního sparťana, napadlo točit v produkci Funny Bunny Films fanouškovský klip? Nelíbily se mu totiž spoty slávistů, kterými lákají své fandy na víkendové pražské derby.

Řekl jsem si, že bych rád nějakým způsobem podpořil Spartu, ve kterou věřím. Chtěl jsem jí projevit svou náklonnost. A celkem mě baví slovní hříčka kolem slávistického trenéra Rady, na které jsme to celé postavili. Je to aktuální téma a svým způsobem v tomto směru se Slavií soucítím, jelikož vzhledem k její nynější situaci nemá Sparta v Praze konkurenci, což je škoda,“ říká Štáfek, který je před derby pořádně vyhecovaný.

„Víme, že budou po utkání padat hlavy – myslíme tím trenéra Slavie Radu – a chtěli jsme to trochu připomenout. I když jsou určitě na světě důležitější věci, určitě jsme přiložili polínko do kotle, který je v tuto chvíli už sám o sobě plný. Video má ale mnohem větší hloubku, a navíc se nám podařilo získat ULTRA slávistu Pavla Novotného, kterému nedělá problém si sám ze sebe udělat srandu – což ceníme,“ dodává herec, který by se měl pomalu připravovat na strašlivou porážku, která Spartu v derby čeká (tato věta byla do článku vložena na přímý rozkaz šéfredaktora, pozn. aut.)!