Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hvězdě Realu Madrid jde o život! Jde mu po krku mafie. Za vše může tahle sexy kráska!

Tahle sexy kráska zavařila Baleovi život.
+ Další 3 fotografie
Gareth Bale (27) nyní musí řešit opravdu složitou situaci. Jde mu totiž o život. Za vše může jeho krásná příbuzná. Velšského útočníka nyní hlídají tři po zuby ozbrojení muži.

Měl by se soustředit jen a jen na fotbal a na to, aby Real Madrid dovedl k dalším úspěchům, ovšem nemůže. V osobním životě totiž bojuje o holé přežití. Vyhrožují mu totiž drogoví mafiáni.

Nemůže za to ovšem samotný fotbalista, nýbrž překrásná sestřenice jeho snoubenky Epiphany Dring. Ta totiž ukryla před gangstery kufr plný peněz a drog. Ti si samozřejmě něco podobného nechtějí nechat líbit a požadují vše zpět!

Problém tkví v tom, že se po modelce tak trochu slehla zem. Ztratila se s kufrem někam do neznáma. Vše tak odnášejí všichni kolem ní. Hoří auta, domy a řada nyní přichází právě na hvězdu Realu Madrid.

Ta se nyní nikam nehne bez tříčlenné ochranky. Tak snad se brzy modelka s kufrem objeví a Gareth se opět bude moci v klidu soustředit na svou sportovní kariéru a nebude muset být stále ve střehu…

Mohlo by vás zajímat

Další články