Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda z Hry o trůny stále stoupá: Richard Madden září ve filmu Rocketman

Hvězda z Hry o trůny stále stoupá: Richard Madden září ve filmu Rocketman
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
sláva
Skotský herec Richard Madden (32), kterého si spousta diváků pamatuje jako Robba Starka z Hry o trůny, se nyní objeví ve filmu Rocketman, který popisuje život Eltona Johna. Tento snímek má být podle očekávání podobným hitem jako loňský snímek Bohemian Rhapsody o skupině Queen a Freddiem Mercurym. Madden v něj hraje postavu Johna Reida, Eltonova milence a manažera.

Atraktivní herec a model Richard Madden, který je divákům známý z Hry o trůny, Popelky z roku 2015 či seriálu Bodyguard, za roli v němž si vysloužil Zlatý glóbus, jde nyní z role do role. Jeho sláva v posledních letech raketově stoupá. Nejnověji hraje ve snímku Rocketman, který má být stejně úspěšným životopisným muzikálem, jakým byl film Bohemian Rhapsody

Rocketman ukazuje život populárního britského zpěváka. Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez alkoholu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jako správný muzikant se ale ze všeho dostal díky hudbě.

Richard Madden se ve snímku dočká i erotických scén, natáčel totiž scénu, která ukazuje, kdy měl Elton John první sex. Podívaná to sice pro většinu pánů zřejmě úplně příjemná nebude, dámy se ale rozhodně pokochají tím, jak nádherné tělo Madden má. Ve Hře o trůny z něj totiž během pár sérií, které v seriálu přežil, moc neukázal.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy