Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice promluvila o sexu! S kým si to Aneta Krejčíková nejvíce užila?

+ Dalších 21 fotografií
Herečka Aneta Krejčíková hraje v nekonečném seriálu Ulice maminku Gábinu Pumrovou. Aneta je hodně obdařená a to se nám líbí. Nejenom díky tomu si občas v Ulici střihne pěkně žhavou scénu a měla v ní už nejednoho postelového partnera. Jaký je sex před kamerou? Stydí se? Tohle všechno a mnohem víc prozradila v rozhovoru pro TV Nova.

Aneta Krejčíková je mladá a talentovaná herečka, která patří mezi naše nejobdařenější. Je sice extrovert a ráda se předvádí, ale i přesto se při jedné svlékací scéně doslova sesypala. V Ulici si střihla sexuální scény se svými kolegy Romanem Vojtkem nebo Jakubem Štáfkem.

Za svůj nejhorší sexuální zážitek považuje scénu z Ulice právě s Kubou. Naprosto frustrující bylo pro Anetu natáčení v místnosti metr na metr. Scéna se odehrávala v době, kdy seriálová Gábina balila Matěje.

Aneta měla za úkol Matěje hladit po prsou a svádět ho. Když se scéna dotočila, herečka se rozbrečela jako malá holka. Z toho těsného prostoru jí bylo tak špatně, že to jednoduše nezvládla. Ale i to se stává.

Herečka také prozradila, že ji ohromně bavilo natáčet, když byla její seriálová postava Gábina těhotná. Někdy se v reálném životě dokonce přistihla, že stojí a jen tak si hladí břicho, jako by doopravdy čekala dítě.

S Jakubem Štáfkem se Anetě natáčelo lépe, protože si jsou věkově i přátelsky blíž než třeba s Romanem Vojtkem. Proto v lechtivých scénách s Romanem se místy hodně styděla. „Když nás s Romanem svlíkli do prádýlka a poslali do postele, měla jsem strašný strach. Roman měl na sobě nátělník, ale režisér mu řekl, ať si ho taky svlíkne, aby byl jen do půl těla,“ svěřuje se Aneta.

Související články

Další články