Po nedělním přenosu, kde vystupoval jako sexbomba Amanda Lear, získal takové ovace, o kterých se mu na divadelních prknech ani nezdálo. I když si ze začátku vůbec nevěřil, vypadal dost rozpačitě, tak najednou nabírá sebevědomí. Ještě aby ne, Mirek získal takové fandy, o kterých ani netušil, že by ho mohli obdivovat.

„Dostal už pár nabídek na účinkování v travesti show. Členy těchto skupin natolik ohromil, že věří, že bude dobrý v jakémkoliv převleku, vzhled na to má, i odvahu, tak by ho rádi přesvědčili, aby s nimi někdy i účinkoval. Mirek se teda tomu spíš jen pousmál, ale je vidět, že mu dělá dobře, že je ve svých převlecích až natolik přesvědčivý, že mu chodí i takové nabídky,“ prozradil redakci eXtra.cz zdroj ze zákulisí oblíbeného pořadu.

Sice herce asi v žádné travesti show neuvidíme, radši zůstane u svého mužného vzhledu, ale kdyby přišla krize v herectví, tak aspoň ví, že má i nějaké jiné možnosti, jak si přivydělat. Zatím si teda ten svůj um být ženou nechá jen do Tváře, ale byla by to sranda, kdybychom někde na diskotéce Mirka viděli, jak třeba předvádí Helenku Vondráčkovou nebo Ivetku Bartošovou.