Býval to pořádný kanec. Ještě v době, kdy byl Mirek ženatý s herečkou Vilmou Cibulkovou (53), se spustil s o dost mladší kolegyní Radkou Pavlovčinovou (27). Byl z toho obrovský poprask, kdy se fanoušci hlavně báli o Vilmino zdraví a měli obavy, aby opět nesáhla po alkoholu.

Nesla to pořádně těžce. Není se čemu divit, že teď už svému exmanželovi nemohla přijít na jméno a s ní i většina žen, které ho po internetu chtěly za to ponížení lynčovat. Přeci jen s umělkyní soucítily, že jí muž běhá za mladší, která si myslela, že se nakonec rozvede.

Miroslav se nakonec také rozvedl, ale nikoliv kvůli milence, ale kvůli tomu, že mu sympatická herečka už nedala druhou šanci. Ztratil velkou škálu příznivkyň, ženy ho označovaly za prase, ale muži mu pochlebovali, jaký je to kanec, že se zmohl na tak mladší holku. Se Slovenkou se rozešel chvíli po provalení románku, ale manželství už mu to nezachránilo.

Dokonce nemohl pořádně ani na ulici, aby na něj křehké pohlaví nekoukalo skrz prsty a skoro na něj opovržlivě plivalo. Přeci jen zradil jejich důvěru a z charismatického sexidola se stal vyvrhel. I když měl oporu v mužích, tak stejně nakonec na to doplatil.

Vilma se s ním rozvedla, on frustrace léčil přejídáním, což se nehezky podepsalo na jeho dříve hezké postavě. Najednou se z něj stal obtloustlý dědula, kterému dokonce začala růst i prsa. Nakonec novou lásku tedy našel, ale nadváha se ho pořád drží. Kila navíc se teď snaží setřást pomocí Tváře, ale zatím se mu to moc nedaří. Ještě má před sebou dlouhou štreku, uvidíme, kolik nakonec shodí.