Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Hvězda trháku Mamma Mia! odkopla dalšího milence. Stojí za tím vážná nemoc?

Tento mladý pár už ruku v ruce neuvidíte.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Hollywoodská kráska vždy o sobě tvrdila, že jí žádný vztah nikdy nevydrží. Bohužel se nemýlila a další přítel už je z její postele pryč. Po dvou letech se rozešla s kolegou Justinem Longem a zůstala jak kůl v plotě.

Herečka, známá hlavně z filmového trháku Mamma Mia!, Amanda Seyfried (29) vypadá jako andílek, ale ono to zas až tak horké s její svatostí asi nebude. Opět ji opustil další partner, a to už spolu plánovali svatbu a děti.

Jenže vztah s hercem Justinem Longem (37) taky skončil na pohřebišti jejích lásek a krásná blondýnka je opět single. Přitom kolegu už považovala za tátu svých dětí. I jejich seznámení bylo jak z růžového deníčku. Herečka mu okomentovala fotku na Instagramu a hned si jak dvě hrdličky začali vypisovat.

Jenže jak rychle to začalo, tak dlouhé trvání to také nemělo. Rozešli se a jako důvod uvedli, že ani jeden kvůli práci neměl na toho druhého čas.

Ale pravda může být i někde jinde. Amanda totiž už dřív přiznala, že trpěla sociální fobií. Možná že zrádná nemoc o sobě dala zas vědět a bohužel byla silnější než láska. Pravdu zná ale jen Amanda s Justinem.

Související články

Další články