Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Hvězda Stmívání Robert Pattinson údajně tajně brousí Katy Perry

Že by nová dvojice? Zhrzený Robert našel útěchu v náruči Katy.

To jsou ale věci. Robert Pattinson (27) se prý oklepal z rozchodu s věčně zamračenou herečkou Kristen Stewart (23) a našel spřízněnou duši v podobě zpěvačky Katy Perry (28).

Když na konci května naplnil Pattinson svou káru a konečně odjel od nevěrné a emočně nestabilní Kristen, vypadalo to, že si bude muset dát od žen pokoj. Dokonce plánoval, že si dá oraz v Miami s kámošem z branže Leonardem DiCapriem (38), ale ouha.

Deník The Sun přišel s informací, že hvězda filmu Stmívání tajně randí s Katy Perry. „Oba jsou už dlouho dobří přátelé. Když byl Robert na dně, vylil si své srdce Katy a ta se ukázala jako ideální společnice v době smutku. Robert zůstal v jejím domě v Los Angeles a jejich přátelé říkají, že se do sebe zamilovali,“ prozradil deníku prý stoprocentně spolehlivý zdroj. Dokonce prý plánují dovolenou na Bahamách.

No, proč ne, Katy už konečně poslala k šípku nevěrníka Johna Mayera (35), takže ani jednomu ze slavné dvojice nic nebrání si spolu užívat.

Mohlo by vás zajímat

Další články