Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Hvězda StarDance Jitka Schneiderová ukázala své křivky v plavkách! To je prostě dokonalost!

Má tělo bohyně…
+ Další fotografie
Je ztělesněným snem mnoha mužů! Herečka Jitka Schneiderová (44), kterou lidé mohli vidět třeba v taneční show StarDance, předvedla svou postavu jen v plavkách. A při pohledu na ni nikdo nemůže pochybovat, že mladší ženy strčí hravě do kapsy.

Tohle je tělo bohyně, která má nejen talent, ale především charisma. Jenže její krása není zadarmo! Kromě toho, že na sobě hodně makala kvůli taneční show, před časem propadla kouzlu pilates, při kterém dává tělu pořádně zabrat. „Pilates jsem kdysi zkoušela cvičit na podložce, ale když jsem vyzkoušela cvičení na strojích, pocítila jsem, jak výživné cvičení to je. A mé tělo taky,“ před časem prozradila Jitka.

Maminka jedenáctileté dcery Sofie aktuálně odhalila své sexy křivky na dovolené v Portugalsku a opravdu se je na co dívat. Jitka nemá nouzi o pracovní nabídky, i když se netají tím, že občas vezme roli kvůli honoráři. Teď je jasné, že poté, co ukázala svou prvotřídní postavu se další nabídky jen pohrnou.

Mohlo by vás zajímat

Další články