Zatímco nejslavnější slovenská milionářka Nora Mojsejová je už rok zavřená ve vazbě kvůli údajnému daňovému podvodu za téměř 40 miliónů korun, její exmanžel Braňo Mojsej (46) je na tom psychicky velmi špatně a skončil na psychiatrii.

Braňo měl vystupovat na jednom koncertě, ale musel ho zaskakovat jeho syn. Podle serveru Topky.sk to bylo proto, že jeho otce odvezla záchranka do psychiatrické léčebny v Plešivci. Slovenští novináři se ho pokusili kontaktovat, ale bývalý lidový milionář nereagoval. Vypadá to, že Braňo opět podlehl alkoholu, se kterým měl už v minulosti velké problémy. V největších depresích se dokonce pokusil o sebevraždu a právě o té se spekuluje i nyní.

Zbohatlický pár se proslavil v reality show Mojsejovci, kterou kdysi na televizi Markíza sledovalo přes milion diváků. Sonda bizarních manželů, kteří prosluli svým sedláckým chováním a otřesným nevkusem, pokračovala účastí Mojsejové v reality show Čápi s mákem a Šéfka. Ty už ale takový úspěch neměly. Manželé se rozvedli v listopadu 2012. Braňo začal zase pít a na Noru se provalily její nekalé finanční machinace. Teď jsou z obou lidské trosky.