Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Přístav Dominika Býmová šla s kůží na trh. Koukejte, jaké ukázala kalhotky

Herečka odhodila stud i oblečení.
Zdroj: Facebook.com/www.dominikabymova.cz
+ Další fotografie
Vycházející hvězdička Dominika Býmová ukázala, že rozhodně není stydlivé děvčátko, a ještě o ní hodně uslyšíme. Zatím ukázala "jen" kalhotky, ale co my víme, třeba se nám brzy předvede v plné kráse. Výrazná postava v seriálu Přístav se nahoty opravdu nebojí...

Jen co se herečka Dominika Býmová (27) objevila v seriálu Přístav jako Jitka Hlavánková, tak je jasné, že se rodí nová hvězda, která nenechá jen tak mužské pokolení spát. Nestyděla se odhodit podprsenku, zahalit se jen dekou a nenápadně ukázat kalhotky. Fantazie může u chlapů jen pracovat.

Někdy je přece méně více, ale i tak by nebylo od věci, kdyby se herečka časem ještě víc odvázala. Rozhodně by hlavně mužská část fanoušků nebyla proti, kdyby ukázala ještě více ze své dokonalé postavy.

Jestli se vám Dominika líbí, tak ji nemusíte vidět jen v televizi, ale hraje i v zájezdovém divadle Artur, hostuje v Divadle F. X. Šaldy či se teď připravuje v Ta Fantastice na Alenku v říši divů. Nechce ale zůstat jen u herectví, proto se zdokonaluje i v moderování a má svůj úspěšný blog.

Zda nás ještě příjemně překvapí fotkami s erotickým nábojem, je ve hvězdách, ale zatím si nad touto kráskou „zaslintejte“ alespoň v naší fotogalerii.

Související články

Další články