Exotická, krásná, úspěšná a navíc chytrá! Ne, teď si vážně neděláme legraci, opravdu i takoví lidé v tom našem českém šoubyznysu existují. Pravda ale je, že pochází z Vietnamu.

Tuhle krásku určitě znáte ze seriálu Ohnivý kuře, kde hraje sympatickou Hany. Tam bez problémů vychází se svým seriálovým tatínkem jménem Liu. Jenže v reálném životě jsou vztahy ve vietnamské rodině mnohem složitější.

Seriálová Hany pomáhá otci s účetnictvím, skutečná Ivy zase studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Což není takovým překvapením, protože Vietnamci na vzdělání hodně dají. A VŠE považují za hodně prestižní záležitost a své děti do studia často doslova nutí.

Momentálně Ivy ale na studium moc času nemá, protože natáčí další díly oblíbeného seriálu nebo zpívá se skupinou Basix.

Její skutečný otec je hlavně rád, že jí hlavu nezamotali čeští kluci a že Ivy randí s Vietnamcem. Její sestra Phuong totiž spáchala velký kulturní hřích, když si nabrnkla Čecha. Ivy tohle má zakázané a u ní doma jsou rádi, že si našla Vietnamce.

Takže čeští kluci mají smůlu. Tohle sexy tělíčko mohou obdivovat na televizní obrazovce nebo na Instagramu. Jinak jí postýlku zahřívá sympatický Vietnamec Minho.

Ivy zatím držela svůj vztah pod pokličkou, bála se, aby nepřišla o početné fanoušky, a v rozhovorech tvrdila, že se hlavně soustředí na studium a natáčení.

Jenže každý potřebuje relax a ve dvou se relaxuje nejlépe. Hlavně pro tatínka je dobře, že relaxuje s Vietnamcem, jeho srdíčko by asi nezvládlo, kdyby se mu i druhá dcera zamilovala do Čecha.