Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Hra o trůny jezdí metrem, ale rozzlobené ženy si stěžují, že zabírá místo! Má právo sedět?!?

Král severu má právo sedět.

V poslední době se všude a bez přestání mluví o ženě, která má právo sedět v metru a žádná tlustá bába si nebude dávat na sedačku kufr. Má ovšem právo sedět také velká herecká hvězda, která se proslavila v seriálu Hra o trůny? Někteří si myslí, že rozhodně ne.

Když se na internetu objevila fotografie, na které herec Richard Madden skromně jede londýnským metrem jako všichni ostatní, dostala se až na stránky s názvem Men Taking Up Too Much Space On The Train (Muži zabírají příliš mnoho místa ve veřejné dopravě), která zobrazuje lidi mužského pohlaví roztažené přes dvě a více sedaček.

Stránky jsou určeny zejména pro poněkud psychopatické ženy. U fotografie byl například komentář: „VYKASTRUJTE HO! Možná pak uvolní trochu místa, které zabírá.“ A v jiných komentářích například je, že je možná dobře, jak dopadla postava Roba na slavné krvavé svatbě ve třetí sérii Her o trůny.

V komentářích se ovšem objevily i odvážné dámy, které říkaly, že jelikož je Králem severu v Západozemí, může si roztahovat nohy, jak se mu jen zlíbí.

No vidíte, všechny ženy nejsou šílené… Ehm.

Mohlo by vás zajímat

Další články