Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda reality show VyVolení a Hotel Paradise Nikol Trojanová si zahrála ve filmu pro dospělé. Svých hříchů prý lituje

Nikol prý reality show zničily život.
Zdroj: archiv TV Prima
+ Další fotografie
Nikol Trojanová se nejdříve objevila v reality show Hotel Paradise. Když celá show skončila, stýskalo se jí po kamerách, a tak se přihlásila do reality show VyVolení. Celému národu se vryla do paměti jako počůraná Nikol. Teď na ni prasklo další tajemství. Zahrála si v gay pornu!

Nikol se dříve chtěla stát herečkou a chtěla být slavná. Po skončení všech reality show, kterými prošla, se chtěla stát dokonce moderátorkou. To se jí ale moc nepovedlo. Teď se dostalo na veřejnost, že si dokonce zahrála v pornu. A dokonce si to tam rozdávali dva chlapi!

Nikol se tam nejdříve baví se dvěma chlapy a potom odchází. Muži si to vzápětí na place rozdají. „Byla jsem oslovena castingovou agenturou na malou hereckou roli, kterou jsem odehrála. Že se jedná o tvrdé gay porno, jsem zjistila až teď od vás,“ řekla Blesku Nikol.

Ta už po slávě netouží a snaží se žít mimo oči veřejnosti. Profese herečky a moderátorky už je tedy pasé. „Moje účast v různých reality show mi zničila život. Byla jsem v mládí hrozně blbá a dnes bych už nikam nešla,“ dodala Nikol.

Související články

Další články